El Ele Tutuşma Şekliniz, İlişkiniz Hakkında İpucu Veriyor

winggdingg-viral-news-facts-and-latest-entertainment-news-20-1.jpg

Hayatınızda bir defa da olsa birine aşık olmuşsanız, elini tutmanın bile ne kadar iyi bir his olduğunu bilirsiniz. Fakat bu küçük hareket, ilişkiniz hakkında büyük ipuçları verir. Sizler için bu küçük hareketin nasıl değiştiğini ve hangi ipuçlarını verdiğini derleyip bir liste hazırladık:

Ekran-Alintisi-2-300x158.jpg

Eğer ellerinizi böyle tutuyorsanız; ilişkiniz tutku üzerine değil etkilenme üzerine kurulmuş demektir. Ve avcu geriye doğru olan kişinin, daha kararlı ve girişken bir karakteri olduğunu gösterir.

Ekran-Alintisi-4-300x160.jpg

Eğer ellerinizi iç içe geçmiş şekilde tutuyorsanız; bu hareket ilişkinizdeki tutkulu ve güçlü bağlantıyı gösterir. Fakat bu tutuşmada dikkat edilmesi gereken şey; iki tarafın da ellerini sıkı sıkıya tutuyor olmasıdır. Gevşek tutmak, ilişkiye dair iyi bir gösterge sayılmaz.

Ekran-Alintisi-3-300x161.jpg

Elleri bu şekilde tutmak; her iki tarafın da birbirlerinin özgürlüklerine saygı duyduğunu gösterir. Fakat aynı zamanda, taraflardan birinin ayrılıp arkadaş kalmak istediğini de belirtebilir.

Ekran-Alintisi-5-300x160.jpg

Resimdeki gibi el ele tutuşurken diğer elinizle partnerinizin koluna destek veriyorsanız; ilişkiniz ciddi bir boyut kazanıyor demektir. Bu hareket aynı zamanda aşırı kıskançlık ve sahiplenme duygusunu da gösterir.

Ekran-Alintisi-6-300x159.jpg

Bu şekilde bir tutuş genelde davetlerde, özel etkinliklerde görülür. Diğer taraftan; partnerlerden birinin kendini güvensiz hissettiğini ve ilişkide biraz güven aradığını da gösterir.

Ekran-Alintisi-7-300x156.jpg

Bu el tutuş şeklinin birden çok anlamı vardır. Birincisi; kişilerin aynı yerde olmadığını, ikincisi; partnerlerden birinin diğerinin daha hızlı karar vermesini istediğini; üçüncüsü ise partnerlerden birinin artık ilişki rutininden bıktığını gösterir.

Ekran-Alintisi-8-300x164.jpg

Resimdeki gibi, eğer partneriniz elinizi tutmuyorsa ya bu ilişkiyi istemiyor ya da oldukça utangaç demektir. Fakat bu durum üzerine ani kararlar vermekten çekinin, bir süre ilişkinin gidişatını gözlemleyerek iyice düşünün.