Seçtiğin Köprünün Hayatında Bir Anlamı Var

Köprüler geçişi ifade eden unsurlardır ve psikolojik açıdan büyük önem taşırlar. Bir an için bu altı köprüden birinin üzerinden geçmen gerektiğini hayal et. Seçtiğin köprünün hayatında bir anlamı var.

Köprülere bak ve senin için en çekici olanı hemen seç.

Bir Köprü Seç

Seçtiğin Köprünün Hayatında Bir Anlamı Var
1.Köprüyü Seçtin
Kendini dünyanın ve insanların nasıl olması gerektiği konusunda çok net fikirleri olan rüya gibi, idealist bir insan olarak tanımlıyorsun. Çok titiz olabilir ve kendini hayatının her alanında aşırı bir mükemmellik arayışı içinde bulabilirsin; Bu (bazen aşırı) konum, zaman ve hatta enerji israfına neden olabilir. Asıl görevin dünya görüşünü daha esnek hale getirmek, farklılıkları kabul etmeyi öğrenmek ve insanlara karşı daha hoşgörülü olmaktır. Bu şekilde çok daha spontane, mutlu ve üretken bir hayat sürebileceksin.
2.Köprüyü Seçtin
Kendini fikirlerine, ilkelerine, arkadaşlarına ve ailene çok sadık biri olarak tanımlarsın. Güvenilir, özverili ve çok sorumlusun, ancak kendini sık sık savunmacı ve kaçamak tavırlar benimserken de bulabilirsin; Bazen utangaçlık, ilerlemeni ve tüm potansiyelini geliştirmeni engelleyen çok ağır bir yüktür. Asıl zorluğun güvenmeyi öğrenmektir, çünkü sadakatinin arkasında güvensizlik gizli olabilir. Dünyanın harika bir yer olduğunu ve verdiğin her şeyin sana her zaman farklı şekillerde geri döneceğini unutma. Dünyaya ve cömertliğine güvendiğinde, yalnızca seni tam, müreffeh ve mutlu kılacak insanların ve durumların hayatına nasıl girdiğini göreceksin.
3.Köprüyü Seçtin
Kendini yoğun, güçlü, tutkulu, kendine güvenen ve bazı durumlarda baskın bir kişi olarak nitelendiriyorsun. Ayrıca sahiplenici ve ben merkezli olabilirsin. Ana ilgi alanların, kendini güvende hissetmek, dünyanda önemli ve etkili olmak ve ister bir aile, ister iş veya arkadaş ortamı olsun, çevrendeki durumların kontrolünü elinde tutmaktır. Zamanla seni dünyadan ve acıdan koruyan güçlü bir kabuk oluşturmuş olabilirsin, ancak seni başkalarından ve duygularından aşırı derecede uzaklaştırabilir. Duygularına ve deneyimlerine tam olarak yaklaşmana izin ver, bu kendine zarar vermek yerine, yaşam boyunca kararlılık ve daha iyi sonuçlarla ilerlemek için daha güçlü ve daha deneyimli olmanı sağlayacaktır.
4.Köprüyü Seçtin
Başkalarına içten ilgi duyan ve kesinlikle sevdiğin insanlara bağlı bir insansın. Aynı zamanda kendini de karakterize ediyorsun çünkü hayatın destek, danışman, arkadaş ve sırdaş olmaya yönelik, ki bu çok iyi, yeter ki başkalarının ihtiyaçlarını kendininkinin önüne koymak gibi olağan bir hataya düşme; Bu nedenle, asıl zorluğun: kendin hakkında daha fazla düşünmeyi öğrenmek, çünkü kendin hakkında düşünmeyi ve ihtiyaçlarını karşılamayı öğrendiğinde, dürüstçe fedakar, tam, tatmin olmuş ve dengeli bir insan olursun.
5.Köprüyü Seçtin
Sakin, barış ve diplomasiye yönelik bariz bir yönelime sahip bir insansın. Uyum konusunda net bir yönelimin var ve çevrendeki çatışmalardan kaçınmak, her şeyi olduğu gibi tutmak ve seni rahatsız edebilecek her şeye direnmek istiyorsun. Asıl zorluk, hayır demeyi öğrenmektir, çünkü çoğu zaman çok fazla pes eder ve sadece iç huzurunu korumak için yapmak istemediğin şeyleri yaparsın. İstemediğin durumları sessizce kabullenip sonradan pişmanlık duymaktansa hemen samimi düşünceni ifade etmenin daha iyi olduğunu unutma. Bu sayede içsel olarak büyüyecek, kriterlerini yükseltecek, hayatından daha çok keyif alacak ve şüphesiz dünyanda daha fazla huzur olacaktır.
6.Köprüyü Seçtin
Sürekli can sıkıntısından kaçan, coşkulu, aktif, becerikli ve enerjik bir kişi olarak karakterize edilirsin. Hayattaki iyi şeylerden zevk almaya çok odaklısın, bu nedenle dürtüsel ve bazen kararsız olabilirsin. Her zaman istediğin her şeyi nasıl elde edeceğini bilirsin ve aynı anda birçok şeye dahil olma eğilimin vardır, bunalmış veya stresli hissettiğinde de hemen vazgeçersin. Asıl zorluk, düşünceli, düzenli olmayı ve hayatını biraz daha sakin yaşamayı öğrenmek. Gelecek hakkında çok fazla düşünmeyi bıraktığında, şimdinde olan tüm harika şeylerden daha çok ve daha iyi zevk alabileceksin ve bu şekilde hayatın daha özgün ve daha dolu olacak.

Share your Results: