Görüntülerden Birini Seçin ve Hayatınız İçin Güçlü Bir Mesaj Alın!


Şu an hangi gerçeklikte yaşıyorsunuz? Hangi alanda en bilgeliğe ve tavsiyeye ihtiyacınız var?

Bu test, kalbinizi sakinleştirmenize, daha fazla güven ve huzurla ilerlemenize yardımcı olabilir.

Mesajınızı almak için, resimde gösterilen üç ana temadan birini seçmelisiniz:

Bir Resim Seçin

Görüntülerden Birini Seçin ve Hayatınız İçin Güçlü Bir Mesaj Alın!
1.Resmi Seçtiniz
Sevginin anlamını anlayan ve bu duyguyu dünyaya yaymayı seven, böylece etrafınızdakilerin yaşamlarını iyileştiren bir insansınız. Varlığınız herhangi bir ortamı aydınlatmak ve kalplere umut getirmek için yeterlidir. Bununla birlikte, sanki insanlar size aynı yoğunlukta hissi veremiyormuş gibi, kendinizi çok yalnız ve yanlış anlaşılmış hissedersiniz. Kendinizi suçluyorsunuz ve bu duyguyu hak ettiğinizi düşünmüyorsunuz. Herkesin sizin gibi sevmeyi bilerek doğmadığını anlayın. Birçok insan için, bu duygu ebedi yapıdadır ve bu yüzden istediğiniz gibi sevilmeniz pek olası değildir. Ancak bu size sunulan sevginin gerçek olmadığı anlamına gelmez. Kusurluluk ilişkilerin bir parçasıdır ve gerçek aşkı, kusurlu bile kabul etmeyi öğrendiğinizde, hayatınız çok gelişecektir. Kalbinizi açın, şaşıracaksın!
2.Resmi Seçtiniz
Direnciniz son zamanlarda sık sık test edildi. Zorlukların gittikçe karmaşıklaştığını ve olayların gittikçe küçüldüğünü hissediyorsunuz. Aslında, yaşam sizin için hiç bu kadar karmaşık olmamıştı ve hatta dünyanın size karşı olduğuna inanmanıza neden oluyor. Bu düşünce modelini ortadan kaldırın. Test edilmiyorsunuz çünkü takdir edilmiyorsunuz, ancak çok güçlü olduğunuz için hayat, ortalamadan daha güçlü bir ruha sahip olanlar için her zaman biraz daha zordur. Zorluklarınız büyük olabilir, ancak zaferleriniz düşündüğünüzden daha da büyük olacaktır. Herhangi bir engeli aşmada olduğunuzdan daha fazlasınız, olumsuz düşüncelerle kontrol edilmenize izin vermeyin. Evren size inanıyor, zaferlerinizi görmek istiyor, bu yüzden size meydan okuma yollarını veriyor. Bu fırsatı onurlandırın ve elinizden gelenin en iyisini yapın, zaferiniz tamamlanacaktır!
3.Resmi Seçtiniz
Dünyada fark yaratmak için seçilmiş bir insansınız. Kalbinizdeki nezaket bunu açıkça göstermektedir. Son zamanlarda, sürekli eleştirilerin, şakaların ve sabotaj girişimlerinin hedefi olan kişisel hayatınızda birçok zorlukla karşılaştınız, bu da değerinizden ve hedefinizden şüphe etmenizi sağladı. Bu tutumlardan dolayı kişisel olarak saldırıya uğradığınızı hissetmeyin. Zayıf ve umutsuz insanlar her zaman bir şeyler yapanları küçümsemeye çalışırlar. İyi enerji her zaman yanınızdadır ve bu insanların kötülüğünün sizi etkilemesine izin vermeyecektir. Umudunuzu koruyun, çünkü bu şekilde ışığınızı dünyaya yayacaksınız!

Görüntülerden Birini Seçin ve Hayatınız İçin Güçlü Bir Mesaj Alın!

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı