Sizi En Çok Çeken Tüyü Seçin ve İç Gücünüzü Keşfedin

Eski zamanlardan beri kişinin içsel gücünün araştırılması ve geliştirilmesi yapılan çalışmaların amacı olmuştur.

Zenginlik ya da başarı içinde değil, engellerin üstesinden gelmek için, her yere rahatlama getiren ruhun cömertliğinde, sıkıntılarla savaşma cesaretinde, insanlığın daha derin bir bilgisine izin veren empati içinde tanımlanabilecek bir güçtür.

Her birimiz, benzersiz ve çok özel bir varlık olarak, iç gücüne sahibiz ve sunduğumuz test, sizinkini keşfetmenize yardımcı olabilir.

Bir Tüy Seçin

Sizi En Çok Çeken Tüyü Seçin ve İç Gücünüzü Keşfedin
1.Tüyü Seçtiniz
Kendini kaybetmeden en kötü sıkıntılarla bile yüzleşebileceğini gösteren bir tüydür. Bu tüyü seçen kişi, proaktif, fırtınaları atlatabilen ve özlerini kaybetmeyen olumlu bir kişidir. Hayal kırıklığı ve başarısızlıklarda bile olumlu bir şeyler bulabilir.
2.Tüyü Seçtiniz
Yaratıcılık, içinde sıkışıp kalan duyguları, en cesur hayalleri, en gizli itici güçleri icat etmek ve sanatsal bir şekilde ifade etmek için zihinsel kapasitedir. Ama sadece o değil.Bu tüyü seçen kişi, zor durumlarını çözmek, başkalarının yolunu göremediği bir yol görmek için yaratıcılığını kullanabilen bir kişidir. Yaratıcı zihinlerin tipik ayrıntılarına gösterilen dikkat, onu çevreleyen her şey hakkında daha eksiksiz bir bilgi sağlar. Sonunda, lütfu ve yeteneği ile dünyayı daha güzel bir yer yapar.
3.Tüyü Seçtiniz
Sezgi, hemen bir durumu, yakın bir tehlikeyi algılama, niyetlerini, doğasını ve başkalarının hedeflerini anlama yeteneğidir. Bu tüyü seçen kişi, bilinçsiz sezgisinin sesini tam olarak dinleyen, duyulduğunda, kararları daha hızlı ve neredeyse hiç yanlış yapmadan vermesini sağlayan müthiş bir araçtır.
4.Tüyü Seçtiniz
En büyük, en soylu arasında ahlaki bir kalitedir. Bu tüyü seçen kişi, ilgisiz, mevcut, feda etmeye eğilimli ve affetmeyi bilen bencil olmayan bir kişidir. O, akıl verecek, destekleyecek, cesaretlendirecek, bilge tavsiyelerde bulunabilecek, saf sevgi eylemlerini gerçekleştirebilecek, hayata dolgunluk getirecek bir kişidir.
5.Tüyü Seçtiniz
Başkalarının ruh hallerini, duygularını ve niyetlerini sanki kendileriymiş gibi algılamak olağanüstü bir yetenektir. Bu tüyü seçen kişi, sevinçlerini değil, aynı zamanda olumsuzluğu da emmek için kendini tamamen ön tarafın içine daldırabilen bir kişidir. Cömert ve yardımsever olan empatik bir kişi etrafındaki kişileri anlaşılmış ve desteklenmiş hissettirebilir. Kayıtsızlığın hüküm sürdüğü yerde empatlar, insanlığımızın güzel yüzü olan değerli ışık ışınlarıdır.