Seçtiğiniz Bir Kart Doğru Yaşam Yolunuzu Gösterecektir

Sezgilerinizi kullanarak bir kart seçin ve sizin için olan anlamını okuyun…

Bir Kart Seçin

Seçtiğiniz Bir Kart Doğru Yaşam Yolunuzu Gösterecektir
1.Kartı Seçtiniz
Her zaman bir kenara bırakacağınız planlarınız ve projeleriniz var, çünkü zamanının gelmediğini düşünüyorsunuz. “Hazır değilim”, “Param yok”, “Şimdi zamanı değil” “Çok meşgulüm” gibi mazeretler bulabiliyorsunuz ve böylece günleri, ayları, yılları kaybediyorsunuz ve hiçbir şey yapmıyorsunuz.Bu Kart size hatırlatmak istiyor, istediklerinizi gerçekleştirmenin tam zamanı! Planlarınızı tekrar inşa etmek ve tasarlamak için asla geç değildir. Hala gençsiniz! Gençlik bir zihin halidir ve bu yüzden cesur olmalısınız, zihninizi ve ruhunuzu sevin ve kendinize her zaman ertelediğiniz tüm hayalleri gerçekleştirme fırsatı verin.
2.Kartı Seçtiniz
Hayat bir okuldur. Bu doğru. Sürekli olarak sizi kontrol ediyor, çünkü tekrar tekrar başarılı bir gelecek için bilmeniz gereken her şeyi öğrenmenizi istiyor.Yaşamınızdaki her durum size eşsiz ve örnek bir amaç sunar. Şimdi ne yaptığınız konusunda tereddüt etmeden ilerlemenin zamanı geldi.Vazgeçmemelisiniz. Devam edin ve inanın,sizin için en iyisi henüz gelmedi.
3.Kartı Seçtiniz
Her şey yoluna girecek: günler ve haftalar neşe ve mutluluk dolu olacak. Ancak, her şeyden önce, her zaman çeşitli problemlerle doludurlar. Elbette sık sık kendinize şu soruları sorarsınız: “Çalışmalarımın sonuçlarını ne zaman göreceğim? Hayatımdan ne istediğim konusunda ne zaman daha fazla netleşeceğim? Hayatımın bu anında ne yapmalıyım?Olması gereken her şey - olacak! Umutsuzluk etmeyin, zamanının gelmesini bekleyin. Şimdi sadece sevgi, irade, cesaret ve her şeyden önce kendinize ve yaşamınıza inanın.Sonunda, her şey yoluna girecek; ve eğer hala olmadığını görüyorsanız, bunun nedeni sadece zamanın henüz gelmemesidir. Sadece umut etmeye devam edin hayatın size gülümseyeceğini göreceksiniz!