Bir Kart Seç ve Hayat Mesajını Keşfet

3 karta dikkatlice bak ve sezginin favorisini seçmesine izin ver.

Sonuçların mümkün olduğunca doğru olması için lütfen aşağıdaki göstergeleri takip et:

– Hangisini seçeceğini söyleyen o iç sese dikkat et;

– Sadece seçim yapmak ve sadece sonuçları bilmek için seçim yapma.

– İç varlığınla bağlantı kurarsan, senin için doğru kartı tam olarak seçebileceğinden eminim.

Bir Kart Seç

Bir Kart Seç ve Hayat Mesajını Keşfet
1.Kartı Seçtin
Gerçek doğan güç ve mutluluktur. Bazen kontrolden çıkıp inancını, iyimserliğini ve teste geçme arzunu zorlayan durumlar olsa da, ışığın özünü hatırlaman önemlidir. Hayat her gün gelip giden yüzlerce duruma sahiptir, önemli olan öğrendiklerinin sonsuza kadar seninle kalmasıdır.Doğan güç ve mutluluktur, her günü hayatının en güzel günü yapma gücün var, bu yüzden bugün gökyüzüne bak ve kendini sevgiyle her şeye yansıtırken, şimdiki zamandan zevk aldığını sevgiyle onayla.
2.Kartı Seçtin
Gerçek doğan, evrendeki en büyük güç olan sevgidir. Çoğu zaman önündeki yol uzun görünür ve bazen uzun bir süre yürüdüğünde bile neden hala istediğin hedefe ulaşamadığını merak edebilirsin.Önemli olan iradenin muazzam olduğunu, sevdiğin insanlar için sevgiyle çalıştığını hatırlamaktır. Bugün bu kart, seni güvenmeye davet etmek için hayatına giriyor.Devam et, en iyisi biraz zaman alır, ama her zaman kendini hedeflerine ve hayallerine ada, çünkü hayat her zaman hayalperestlerin lehine komplo kurar.
3.Kartı Seçtin
Gerçek doğan nezaket ve cömertliktir. Çok şey verdin ve başkaları için çok şey yaptın, çünkü kalbin sana her zaman samimi bir yardım çağrısı yapar. Bir nezaket eyleminin bir insanın hayatını aydınlatabileceğini biliyorsun ve bugün bu kart, kendi hayatını aydınlatmanın zamanının geldiğini söylemek için hayatına giriyor.Evren, denge yasalarıyla yönetilir, çok şey verdin ve senin için ayrılmış olan ödülü almak için kendine izin vermenin zamanı geldi. İyi olan her şey hayatına girmelidir, ancak sen izin verirsen.Sevgi, refah ve mutluluğun hayatına girmesini istiyorsan, onlara layık olduğunu hissetmelisin, bu yüzden bugün kollarını geniş aç, aldığın her şey ve gelecek tüm nimetler için teşekkür et.

Share your Results: