Seçtiğiniz Mandala Geleceğiniz Hakkında Çok Şey Söyleyecek

Bir mandala çiziminin geleceğinizin yönlerini yansıtabileceğini biliyor muydunuz? Basit bir seçimle sizi nelerin beklediğini bulabilirsiniz. Eminim kader her birimiz için hoş bir sürpriz hazırlamıştır.

Ek olarak, mandala rengi ve şekli, bir kişinin karakter özelliklerini ve onun dünya algısını ortaya çıkarabilir. Psikologlar resim testleri ile çalışırken hiçbir şekilde kontrol edemediğimiz bilinçaltımızı bağladığımızı söylüyorlar. Şimdi geleceğinizle ilgili bilgi almak için sizi kendine en çok çeken bir mandalayı seçin.

Bir Mandala Seçin

Seçtiğiniz Mandala Geleceğiniz Hakkında Çok Şey Söyleyecek
1.Mandalayı Seçtiniz
Seçtiğiniz mandala sevginin mandalasıdır. İlk olarak bu özel çizimi seçmeniz, yakın gelecekte romantik olaylar yaşayacağınız anlamına gelir. Şimdi geçmiş ilişkilerin olumsuz deneyimlerinden vazgeçmeli ve yeni duyguya tamamen teslim olmalısınız.
2.Mandalayı Seçtiniz
Seçiminiz çok yakında bir dizi neşeli olayın sizi beklediğini gösteriyor. Stres, yorgunluk ve sinir gerginliğinden hızla kurtulabilirsiniz.
3.Mandalayı Seçtiniz
Om sembolü, dünyadaki uyumun özü olarak burada tasvir edilmiştir. Bu mandalaya ilgi duyduğunuzda, kesinlikle öfkeli duyguların özgürlüğünü, sakinliğini ve huzurunu arıyorsunuz. Zihninizi sakinleştirmelisiniz. Biraz ışık meditasyonu yapabilirsiniz - bu size iyi gelecektir.
4.Mandalayı Seçtiniz
Bu mandala'yı seçmeniz, yakın gelecekte çok önemli bir mesaj alacağınızı gösterir. Bu mandala kehanet rüyalar gördüğünüzü ve onlara daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor. Rüyalarınızdaki sözcüklere, sayılara veya adlara dikkat edin. Bu sizin için çok önemli olabilir.
5.Mandalayı Seçtiniz
Bu Mandala'ya Koruma denir. Tüm sorunlarınızın yakında çözüme kavuşacak. Bu durumda, sevdiğiniz birinden yardım istediğinizde, size yardımcı olacaktır.
6.Mandalayı Seçtiniz
Bu Mandala Bolluk mandalasıdır. Birdenbire bu mandalaya çekilirseniz, çok yakında servet ve refah hayatınıza girecektir. Şimdi asıl göreviniz bu Kader armağanını yeterince kabul etmektir. Tüm istekleriniz mümkün olan en kısa sürede gerçekleşecektir.