Birbirinizi Bilinçaltında Hissetmek İçin İlişkinizde İhtiyacınız Olan 5 Şey

Bu anlar ilişkinizin gücünün anahtarı olacaktır.

İlişkinizin uyumlu, mutlu ve psikolojik olarak sağlıklı olması için, ilişkinizin gücünün anahtarı olacak bu 5 şeyi yapmanız yeterlidir.

1. Hiçbir Durumda Sessiz Olmayın

Sessizlik, herhangi bir ilişki için yavaş ama kesin bir ölümdür. Genellikle ortaklar, her şeyin kendi başına çözüleceğine inanarak kendi memnuniyetsizlikleri ve sorunları hakkında sessiz kalırlar. Bu doğru değildir. Derinlere ve uzun süredir atılan her şey bir gün patlayacak ve bu dalga uzun süredir inşa ettiğiniz her şeyi anında yok edecektir.

2. Gerçeği Söyleyin

Bu gerçek çok hoş olmayan ya da rahatsız edici olsa bile eşinizi asla aldatmayın, çünkü küçük bir yalan çabucak alışkanlık haline gelir ve çok geçmeden koca bir yalan denizinde boğulursunuz.

3. Sorumluluğun Her İki Ortağa Da Ait Olduğunu Unutmayın

Bir ilişkideki herkes aynı ses, sorumluluk ve yükümlülüğe sahiptir. Başka türlü olamaz. Ve bunu anlayana kadar uyum içinde olmazsanız.

4. Geçmişinizde Takılı Kalmayın

Geçmişinizde takılı kalmak bir ilişkiniz varsa, işe yaramaz. Bu geleceğinizde daima siyah bir iplik gibi çalışır.

5. Birbirinizin Kişisel Alanını İhlal Etmeyin

Tabii ki, bir ilişki iki kişiliktir. Ortakların her birinin kişisel bir alanı ve sadece onunla bağlantılı olacak kendi yaşamları olmalıdır. Aksi takdirde, ilişkinizi mahvetmek için birbirinizden sıkılma riskiniz var.