Para,Refah ve Sevgiyi Çekmek İçin 9 Bitki!

Birinin evine girdiğinizde neden özellikle kendinizi iyi hissettiğinizi merak ettiniz mi? Ya da, “belirlenemeyen bir şeyleri olan” bir kişiye yaklaştığınızda, neden kaybolmak ya da ondan kaçmak istediğinizi hissediyorsunuz? Bunu kelimelere dökmemiz zor olabilir, ancak bu kesinlikle her insandan kaynaklanan pozitif veya negatif enerjilerin sonucudur.

Çevremizdeki iyi ya da kötü niyetlerin hepimizin sahip olduğu bilinmeyen bir duygu tarafından hissedildiğinden ve tespit edilmesi zor olan izlenimlerle kendini gösterdiğinden şüphe yoktur, ancak sonuçta enerjileri bizi etkiliyor ve bunu fark ediyoruz.

Bu kıskanç ve kötü niyetli olan kişileri hayatınızdan çıkaramazsanız, en azından, her zaman kurtarmaya gelen doğanın yardımıyla “kendinizi korumayı” deneyebilirsiniz, ama bu kez süs bitkileriyle.

Yüzyıllar boyunca, bu bitkilerin para, şans, refah ve hatta sevgiyi çekebileceğine inanılıyordu!

Kestane :

Bu bitki, işyerinize ve ailenize ekonomik refah kazandırabilir.

Bambu :

Birçok ülkede, bu bitkinin astral etkilere sahip olduğu, olumlu enerji ve refah getirme fırsatı verdiği düşünülmektedir.

Orkide :

Orkideler, çevrenin daha sağlıklı olmasını sağlamanın yanı sıra, gece boyunca oksijen salgılar ve size huzur hissi verir!

Lavanta :

Botanikçiler, küçük lavanta çiçeklerini bir yastık kılıfına koyarsanız, serinletici aromasının size hoş bir dinlenme ve sağlıklı bir uyku sağlayacağını garanti eder!

Nergis :

Nergisin birçok avantajı vardır. Nergis, şans ve pozitif dalgaları çeken bir bitki olarak kabul edilir.

Fesleğen :

Fesleğen refahı, şansı ve parayı çekebilir hatta refahı çeken bazı ritüelleri gerçekleştirmek için fesleğen kullanan insanlar bile vardır. Ayrıca, fesleğen negatif enerjilerden korur.

Yasemin :

Bu bitkinin sevgiyi çeken garip bir manyetizması var, yağı önsezileri ve kabusları yatıştırma gücü verir.

Hanımeli :

Bu bitkinin sezgileri netleştirebilme ve doğru kararlar verebilme kabiliyeti vardır, bu da her zaman para ve refahı çekmek için yararlıdır.

Papatya :

Papatyanın birçok tıbbi etkisi vardır, aynı zamanda para çekmek için de yeteneği vardır. Hiç proje veya işletmelerin ardı ardına meyve vermediğini merak ettiniz mi? Belki kötü titreşimler veya kıskançlık sizi etkiliyor? Ve bu durumda, papatya da yardımcı olacaktır!