Hangi Keki Tercih Edersin

Kek seçimin aşk hayatını ve ayrılıklarla nasıl başa çıkacağını tahmin edecek!

Bir Kek Seç

Hangi Keki Tercih Edersin
1.Keki Seçtin
Aşk hayatına gelince, çok doğrudan ve kararlısın. Ayrılırsan unutulmaz anıların olacak! Uzun süre hafızanda kalacaklar. Ancak bu, sorunsuz bir kişisel yaşamın olduğu anlamına gelmez. Bazen bu dinamik olur ve ayrıldıktan sonra travmatik olur! Bir ayrılıkla nasıl başa çıkarsın: Tüm vücudun sevginin cazibesini yayar, ancak reddedilme olasılığı diğerlerini reddetme olasılığından daha yüksektir. Bunun nedeni, partnerini sevmek ve ona değer vermek söz konusu olduğunda coşku ile boğulmuş olmandır. Aşkın yüzünden, partnerinin senden uzaklaştığını bile fark etmiyorsun. Bunu anladığında çok geçtir. Bir süre cesaretin kırılır. Sakinleşene kadar hiçbir iyi ya da kötü haber ya da olayla ilgilenmeyeceksin. Sakinleştiğinde, otomatik olarak harekete geçecek ve bir sonraki hedefe geçeceksin.
2.Keki Seçtin
Karşı cinsi derinden büyüleyen tam bir duygu yelpazesine sahip tutkulu, narin bir insansın. Aşkla mücadelen, sanki sadece aşk için doğmuşsun gibi doğumunda başlıyor gibi görünüyor! Bilinçsizce, nazik ve düşünceli kişiliğin karşı cinsi sana doğru çekiyor ve aşk hayatına sorunsuz bir şekilde girmesine izin veriyor! Ayrılıkla nasıl başa çıkarsın: Karşı cinse olan bağlılığın, ölümcül bir çekim olarak görülebileceği için en büyük hatan olabilir. Partnerine şefkatli olduğun sürece istediğin sevgiyi alacağını düşünürsün, ancak partnerinin artık sevgine ihtiyacı kalmadığında, eşit olarak terk edeceğini düşünürsün. Bu olduğunda, kırık kalbini onlara anlatmak için arkadaşlarını aramaya devam edeceksin veya ilgi alanlarınla kendini bu durumdan uzaklaştırmaya çalışacaksın, bir sonraki potansiyel partnerinin hayatında görünmesini bekleyeceksin.
3.Keki Seçtin
Duyguların hakkında konuşursun ve sevmeye cesaret edersin, böylece herkes bir ilişki içinde olduğunu bilir! Aşk özellikleri tam olarak seninle aynı; neşeli ve mutlu. Aşk hayatında nötr alanlar yoktur, aşk aşktır ve birini sevmediğini söylediğinde gerçekten sevmiyorsundur. Kişisel hayatındaki her şey, demokrasi ruhunu kucakladığında adil ve açıktır! Bir ayrılıkla nasıl başa çıkarsın: Aşk, hayatın sağlıklı ve keyifli bir aktivitedir. Aşık olduğunda, o kişiye tamamen bağlısındır. Aşk hayatında değişiklikler meydana geldiğinde üzülürsün, ancak zamanını hayır işlerine veya kişisel gelişime ayırmaya başlayarak dikkatini dağıtarak bunlardan hızla kurtulacaksın. Zamanını aptallıkla boşa harcamak ve üzüntü tarafından yutulmak istemezsin.
4.Keki Seçtin
Partnerine karşı derin düşünceler ve gizemlerle dolusun. Çevrendeki insanlar aklından geçenleri tahmin edemezler. Dürüst olmak gerekirse, partnerin aynı anda hem acı hem de sevinç hissettiğinde, bunun nedeni artık seni anlamadığı için dikkatini çekmemesidir. Ayrılıkla nasıl başa çıkarsın: Aşk hayatındaki değişiklikler, her zaman kendini koruduğunu ve duygularını başkalarına hiç göstermediğinden senin için büyük bir darbedir. Sonunda ilişkinin bittiğini anladığında, iyileşmen uzun zaman alacaktır.
5.Keki Seçtin
Aşk deneyiminin senin için bir ders olmasına izin veriyorsun, böylece erkeklerin ve kadınların birlikte nasıl ilişki içinde oldukları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsin. Aynı zamanda, bir ilişkide ruh eşinin rolünü üstlenebilir ve ortaya çıkabilecek sorunları çözebilirsin! Aşk senin için çok önemlidir ve her zaman % 100 partnerine bağlısın ve partnerinden de aynısını bekliyorsun. Ayrılıkla nasıl başa çıkarsın: Buna kendi gözlerinle şahit olmadıysan, partnerinin seni aldattığına inanmayacaksın. Ama ayrılırsan, korkunç bir ruh halinin eşlik edeceği belli bir dönem geçireceksin, ancak ondan sonra yine de aşka inanacaksın!

Share your Results: