Ruh Rehberinin Sana Bir Mesajı Var! Mesajın Ne Olduğunu Öğrenmek İçin Bir Mandala Seçin!

MANDALA-SEC.png

Ruh Rehberleri, doğuşta bize atanan fiziksel olmayan yardımcılardır. Onların rolü ya da görevi, bu gezegende yolculuğumuzda kendimize niyet ettiğimiz bir ruh düzeyindeki hedefleri yerine getirmemize yardımcı olmaktır. Pek çoğu için, asla yalnız olmadığımızı ve her zaman bizim için mevcut olan rehberlik ve bilgelik olduğunu bilerek rahatlık son derece önemlidir ve zor durumlara barış getirir.

 1. Ruh rehberinizden mesajınızın ne olduğunu öğrenmek için, sizi bir mıknatıs gibi çeken mandala'yı seçin.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ruh Rehberinin Sana Bir Mesajı Var! Mesajın Ne Olduğunu Öğrenmek İçin Bir Mandala Seçin!

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Mandalayı Seçtiniz

  Mali alanda sizin için gelen  taze enerji dalgasına hazır olun. Gelecek yeni bir gelir akışı olabilir, yeni bir iş ortaya çıkabilir, zam alabilir veya sizin için açılabilecek yeni bir yatırım fırsatı olabilir. Yolunuza akan bu pozitif bolluk akışını sürdürmek için yolunuza çıkan tüm bolluklara şükür edin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Mandalayı Seçtiniz

  Seçtiğiniz mandala bu hafta daha fazla değişiklik başlatarak iç işlerin aşırıya kaçmasına gerek olmadığını doğrulamaktadır. 

  Dişlileri değiştirdiğimizde ve önemli değişiklikler yapmaya başladığımızda, bu değişimler sırasında yaşamlarımızda neyin gerçekleştiğinin tamamen farkında olması son derece makuldür. 

  Bu değişimler içinde ilişkilerimiz, inanç sistemlerimiz hakkında tamamen farklı bir bakış açısına sahip olmaya ve bilincimizi genişletmeye başlıyoruz. Yeni manzaranın tadını çıkar!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Mandalayı Seçtiniz

  Geçmiş deneyimlerinizdeki hayal kırıklıkları ve duygular size zarar veriyor. Fark etmemiş olabilirsiniz, ancak siz ve diğer insanlar arasında bir koruyucu önlem olarak bir duvar inşa ettiğiniz bazı durumlar vardır.

   Güvenliğinizi biraz azaltma ve insanların sizi tanımasına izin verme zamanı. Zaman geçtikçe, bazı kişilerin değiştiğini fark edebilirsiniz ve tanıştığınız herkes sizin yararınıza olmayacaktır.

   Derin bir nefes alın ve başkalarına güvenmenize yardımcı olması için ruhunuza danışın ve birisinin sizin için en yüksek ve en iyisi için olmadığını fark etmenize yardımcı olun.

  Sonuçlarınızı Paylaşın