Seçtiğiniz Deniz Manzarası, Büyük Planlarınız İçin Endişelenmeniz Gerekip Gerekmediğini Size Söyleyecektir:


Deniz size, sizi neyin endişelendirdiğini ve şimdi uzun vadeli planlar hakkında düşünmeniz gerektiğini mi yoksa dinlenmenin daha mı iyi olduğunu söyleyecektir.

Bir Deniz Manzarası Seçin

Seçtiğiniz Deniz Manzarası, Büyük Planlarınız İçin Endişelenmeniz Gerekip Gerekmediğini Size Söyleyecektir:
1.Resmi Seçtiniz
Sükunet dönemi ve uzun vadeli planlarınızın yeniden incelenmesi sizi bekliyor. Kendinizi dinleyin: Şu anda, iç dünyanız özellikle duyarlı olacaktır. Dünyanın karmaşasından uzaklaşın, kendinize ve sevdiklerinize biraz rahatlık ve sıcaklık verin. Ruhunuzun derinliklerindeki sessizlik ve huzuru çevrenizde hissedeceksiniz. Akrabalar ve sevdikleriniz bu hoş değişikliği fark edecek.
2.Resmi Seçtiniz
Ruhsallaşmış ve rüya gibi gelen zihin durumunuz muhtemelen yakında alt üst olacak. Seçtiğiniz dalgalanan Deniz resmi de öyle diyor. Bu kıvrımlardan ve dönüşlerden sonra, ya daha güçlü ve daha akıllı olacaksınız ya da geçici olarak vazgeçeceksiniz. Ancak seçim ve ne yapılacağı her zaman sizin elinizde olacaktır. Hayat fırtınası sadece sizi sallamakla kalmayacak, aynı zamanda düşüncelerinizi de kesinlikle tazeleyecektir. Endişeleriniz geçecek ve olaylara bakış açınız değişecektir. Daha önce sizi gereksiz yere endişelendiren şeylere daha kolay bakmayı öğreneceksiniz.
3.Resmi Seçtiniz
Yakında bir seçimle karşılaşacaksınız: büyük bir projeyi üstlenin veya onunla bekleyin. Ancak seçtiğiniz deniz manzarası, bu girişimi en iyi ana kadar terk etmenin daha iyi olduğunu söylüyor. Şimdi uzun vadeli planlar üzerine düşünmeye odaklanmanın tam zamanı. Bitmemiş tüm işlerinizi bir kağıda yazın ve alaka düzeyini değerlendirin. Küçük başlayın, önemli bir sorunu çözmeye yönelik ilk adımı bir kağıda yazın. İşleri ilerletmek için önce yapılması gerekenleri yazın.
4.Resmi Seçtiniz
Açıktır ki, yakında olağanüstü bir enerji dalgası sizi bekliyor. İlişkilerinizde ve işlerinizde düzen ve anlayış hüküm sürecek. Hayatınızın bu parlak dönemini kesinlikle uzatabileceksiniz. Planlarınızı uygulama yolunda güvenle yürüyeceksiniz. Ancak bu yol başlangıçta göründüğü kadar kolay olmayacak. Sonuç olarak, başladığınız şeyi tamamlayacaksınız ve bu size yeni başarılarda ilham verecek.

Seçtiğiniz Deniz Manzarası, Büyük Planlarınız İçin Endişelenmeniz Gerekip Gerekmediğini Size Söyleyecektir:

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı