Duygularınızı Kontrol Edebilir Misiniz? Testi Çözün Ve Kendiniz Hakkında Yeni Bir Şeyler Öğrenin!

Duygular, hayatımızın çok önemli bir parçasıdır. Bir kişi bu faktörü nasıl kontrol edeceğini bilmiyorsa, o zaman oldukça zor zamanlar geçirir. Duygularınızı nasıl koruyacağınızı ve nasıl ölçülü bir insan olacağınızı biliyor musunuz? Bu testi yaparak öğrenebilirsiniz.

Tek yapmanız Gereken Birkaç Adımı Takip Etmek:

• Her şeyden önce rahatlamanız gerekir.
• Sonra tüm düşüncelerinizi susturmaya çalışın.
• Kendinize odaklanın.
• Mevcut maske resimlerine bir göz atın.
• En çok beğendiğiniz bir maskeyi seçin.

Seçim yaparken sezgisel davranın! Mükemmel bir sonuç elde etmenin tek yolu budur.

Seçim yaparken sezgisel davranın! Mükemmel bir sonuç elde etmenin tek yolu budur.

Duygularınızı Kontrol Edebilir Misiniz? Testi Çözün Ve Kendiniz Hakkında Yeni Bir Şeyler Öğrenin!
1.Maskeyi Seçtiniz
Siz açık bir kitapsınız! Duygularınızı ve düşüncelerinizi nasıl gizleyeceğinizi bilmiyorsunuz. Dürüst olmak gerekirse, hiçbir şeyi saklamak istemezsiniz. O kişi olmayı seviyorsunuz. Hiçbir şey saklamayan basit bir insan olmanın daha iyi olduğunu düşünüyorsunuz. Böylece kimse sizi hiçbir şeye mahkum edemez. Aynı zamanda kolay bir "hedef" haline gelirsiniz.
2.Maskeyi Seçtiniz
Her zaman son derece olumsuz duyguları gizlersiniz. Neşe ve mutluluk maskesi takıyorsunuz. İncinmiş olsanız bile, bunu bir şakaya dönüştüreceksiniz. Elbette, içinizde hala her şey için endişeleniyorsunuz, ama bunu diğerlerinin bilmesine gerek yok? Mutlu olduğunuzda, bunu tüm dünyaya göstermekten mutluluk duyacaksınız!
3.Maskeyi Seçtiniz
Kararlı biri olmaya çalışıyorsunuz. Tüm duygularınızı kendi içinizde derinlerde tutuyorsunuz. Bu yüzden birçok insan sizi soğukkanlı biri olarak görüyor. Gerçek şu ki, belirli bir zaman aralığında bir kez, duygulara bir çıkış yolu vererek patlarsınız. Bu haliniz uzun süre devam eder ve depresyona girebilirsiniz.
4.Maskeyi Seçtiniz
Nasıl mutlu olunacağını bilmiyorsunuz. Öyle oldu ki, herhangi bir başarı, neşe ve şans sadece sizin hakınızdır. Tüm bunları kendi başınıza yapmak için çok uğraştığınızı düşünüyorsunuz. Yani bunun nesi mutlu diye düşünüyorsunuz? Ayrıca, bu olumsuz duyguları her an dışarı atmaya hazırsınız.
5.Maskeyi Seçtiniz
Uyum sloganınızdır. Duygularınızı dozajda ve yalnızca gerekli gördüğünüzde açığa çıkarırsınız. Öfkeyi nasıl bastıracağınızı biliyorsunuz ve sonra bu tür negatif enerji için doğru çıkışı buluyorsunuz. Bu özelliğiniz çatışmasız ve sakin bir insan olmanıza yardımcı olur.
6.Maskeyi Seçtiniz
Duygularınızı yalnızca size yakın insanlarla iletişim kurarken ifade edebilirsiniz. Yabancılardan uzak durursunuz. Sadece size güven vermeyenlerden uzak durmaya çalışan çok alçakgönüllü bir insansınız. Bulunduğunuz yere ulaşmak çok zor, ancak aileniz ve arkadaşlarınız size sahip oldukları için mutlular!