Bir Mandala Seç Ve Hediyenin Ne Olduğunu Öğren

Mandala sistemi bilinçaltının konuştuğu dillerden biridir.

Onu bulduğunda tüm Evren aydınlanmana katkıda bulunur ve hayatta gerçek mucizeler gerçekleşmeye başlar. Bir mandala seç ve hediyenin ne olduğunu keşfet.

Bir Mandala Seç

Bir Mandala Seç Ve Hediyenin Ne Olduğunu Öğren
1.Mandalayı Seçtin
Doğuştan estetik ve güzellik anlayışına sahip bir insansın, lüksü ve şehvetli zevkleri seviyorsun. Hayatın farklı alanlarında güzelliği hissedebilen ve bundan zevk alabilen birisin.Karmik görevler: evlilik sadakatinin gelişimi, duygular alanında kontrol.Amaç: sanat eserleri, tiyatro, sahne, geliştirme ve ilahi Sevgi deneyiminin insanlara gösterilmesi yoluyla daha yüksek anlamların gerçekleştirilmesi.
2.Mandalayı Seçtin
Gücünün kaynağı aile ve aile birimidir. Sen sevgi dolu aileden gelen birisin ve harika bir ebeveynsin: bedensel olarak, çocuk sahibi olman ve onlarla ilgilenmen gerekiyor.Karmik görevler: Sevgiyi bağlılıktan, ilgiden, hizmetten, iradenin dayatılmasından ve aşırı korumadan ayırt etmeyi öğren. İstikrar ve duygusal bağımsızlığını geliştir.Amaç: İhtiyacı olan tüm canlılara karşı merhamet ve şefkat göstermek.
3.Mandalayı Seçtin
Armağanın kelimenin tam anlamıyla, son derece yüksek entelektüel yeteneklerdir. Bu sana başkalarıyla olan iletişimde, bilimde ve eğitimde muazzam faydalar sağlar.Karmik Görevler: Bu hediye yanlış kullanılırsa, entelektüel gurur veya aldatma tezahürlerine yol açabilir.Amaç: Zihninin doğasını anlaman ve onu sakinleştirmen son derece önemlidir. Zihin benzersiz bir araçtır, görevi maddi dünyanın dualitesiyle çalışmamıza yardımcı olmaktır, ancak zihin sınırlıdır. Zihnin gücünü kendini sorgulamaya yönlendir, bu birlik ve bütünlüğe yol açacaktır.
4.Mandalayı Seçtin
Hediyen, başkalarına rehberlik etmek için usta bir akıl hocası, danışman olma yeteneğidir. Senin işin, desteğe ihtiyacı olanlara patron olmaktır.En önemli karmik görevlerden biri, diğer bakış açılarına karşı hoşgörülü olmayı, büyüklerine, özellikle de anne babana saygı duymayı öğrenmektir.Amaç: içsel bir Guru bulmak, ruhsal bir usta olmak ve en yüksek ruhsal farkındalığa ulaşmak.

Share your Results: