7 Önemli Rüya Sembollerini Asla Görmezden Gelmemelisiniz

ruyalar-2.jpg

1.Kutular
Kutuların rüyası, sizden saklı bir şey olduğunu hissettiğiniz anlamına gelir. Boş bir kutu muhtemelen hayal kırıklığı duygusunu gösterir. Çok sayıda kutu, hislerinizi işlemede sorun yaşadığınız ve onları gizlemeniz gerektiği anlamına gelir.

2. Telefonlar
Bir telefon, kişiliğinizin bir kısmının nihayetinde sizinle iletişim kurması gerektiği anlamına gelir. Hemen köşede anlaşılır bir durum olabilir.

Telefona cevap vermezseniz, bu mesajları göz ardı etmeyi seçmiş olabilirsiniz.

3.Uçmak
Bir rüyada uçtuğunuzu görmek genellikle berrak bir rüya olarak sınıflandırılır. Bu tür rüyalar, bilinçaltı zihninizden uyanma çağrısıdır. Uçmak, uyanık yaşamınızda yukarıda yükselmeye çalıştığınız zorluklar yaşayabileceğiniz anlamına gelebilir.

4.Ay Rüyaları
Aydaki bir rüya, kaçmaya çalışan gizli, görünmeyen veya belki de biraz açığa çıkmış yaratıcı yanınızı gösterir.

5.Yollar
Yollar hayat yolculuğunuzun bir sembolüdür. Açık, döşeli bir yol veya yol hayal ederseniz, yolculuğunuzun oldukça basit olduğunu görebilirsiniz. Karanlık, Sisli ve gezinmek zorsa, geleceğinizden korkabilirsiniz.

6.Çiçekler
Tomurcuklanan bir çiçeği görmek  yeni fırsatların yakında kendilerini sunacağını gösterir. Filizlenen bitkiler, diktiğiniz tohumların bazılarının hayata yayılmak üzere olduğu anlamına gelebilir. Ölü çiçekler hayatınızdan bir bölümün sonu olabilir demektir.

7.Su
Rüyalarınızdaki su yaşamdaki hırsınızı yansıtmaya eğilimlidir. Okyanus hakkında hayal kurmaya devam ederseniz, daha büyük fırsatlar üstlenmeye ve risk alma zamanı gelmiş olabilir. Sığ akıntıları ve küçük göletler hayal ediyorsanız, ulaştığınız bir işaret olabilir.