5.BOYUTA GEÇTİĞİNİZİ GÖSTEREN 7 BELİRGİN İŞARET

Kolay kısımdan başlayalım – her şeyden önce boyutlar gidebileceğiniz yerler veya arayabileceğiniz yerler değildir. Bunlar, belirli bir oranda titreyen bilinç seviyeleri veya zihin halleridir. Titreşim arttıkça, boyutlar da artar.

Peki 3.boyut bilinçten 5. boyuta geçmek nasıl mümkün olabilir?

Bu kayma bir sistem güncellemesi gibidir. Telefonunuzun androidini yükseltmek gibidir. Çok fazla enerji ve güç gerektiren çok büyük bir değişikliktir. Ancak, kayma sadece 3.boyut bilincinden 5. boyuta atlayamaz – aralarında ki 4. boyuta geçmeniz gerekir. Arada ki seviye, tüm sisteminizi hazırlamanıza yardımcı olmak için temizleme filtresi olarak çalışır.

5. boyut için bu kadar özel olan ne?

5. boyutun nasıl bir his olduğunu söylemek zor. Ruhun kullanımı daha hafif ve daha kolaydır. 5. boyut daha gerçek aşka, kozmik enerjiye ve çok boyutlu bir gerçekliğe sahiptir.

Bu boyuta “aydınlanmış gerçeklik” de denir ve gelecek 2000 yıl boyunca tüm insanların bu boyuta geçeceği düşünülmektedir. Herkes değişiyor, ama her birimizin değişmesi farklı zamanları alıyor. Kişiliklerimiz ve değişimi yapma konusundaki açıklığımız farklıdır – bazı insanlar boyutu değiştirirken daha kolay ve daha hızlıdır, ancak diğerlerinin daha fazla zamanını alır.

Bu 7 farklı işaret, sizin 5. boyuta geçtiğinizi göstermektedir:

1. Gündelik Hayatınızda Daha Fazla Sevinç, Hafiflik ve Aşk Vardır

3.boyut bilinçten ilerleyerek zihniniz ve bedeniniz arındırıcı bir yeniden başlatma yapar. Gün geçtikçe daha hafif, daha mutlu ve daha kaygısız hissetmeye başlayacaksınız. Aklınız ve bedeniniz dengede ve birlikte uyum içinde çalışacak.

Her şeyin kusursuz olduğu bir bahar temizliğinden sonra değişim sırasında, net, üretken bir zihin ve bir sürü yaratıcı fikir geldiğini de hissedeceksiniz. Günlük hayatınızla meşgulken değişimin farkına varmak oldukça zor olabilir, ancak daha rahat, daha sakin ve daha mutlu hissedeceksiniz.

2. Olumsuz Duyguları Kolayca Bırakma

Affedebilecek, ama asla unutamayacak kişilerden biri olsanız bile, bu farklı hissettiriyor. Dördüncü boyuta geçmek, olumsuzluklarınızdan ve kötü duygularınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. Bu, nefret, öfke, güçsüz hisler ve güvensizliğin giderilmesi anlamına gelir.

Kendinizi olduğu gibi sevmeyi, ruhunuzu ve bedeninizi doğru şekilde beslemeyi öğreneceksiniz. Genellikle, temizlik yıllar veya aylar süren terapiden çok daha az zaman alır. Saniyeler, dakikalar veya günlerle kendinizi farklı hissedeceksiniz. Uyanacak ve tamamen farklı, daha mutlu bir insan olacaksınız.

3. Tüm Duyularınızı Kullanmak

Tam bir iyimser olacaksınız, bardağı her zaman yarı dolu gören kişi olacaksınız. Bu, yakınlarınız için de oldukça bulaşıcı olabilir. Durumlar ve insanlar için iyi olanı görmeye başlayabilirsiniz. Tüm duyularınızı kullanmak, parklardaki yeşili farklı bir şekilde görmek, sabahki kuş şarkılarını takdir etmek ve her gün küçük şeylerin doğru gittiğini fark etmek demektir. Bu garip hissetirecek, ama çok güzeldir.

4. Zaman Değişiklikleri Algısı

Zaman anlayışını kaybedersiniz. Saatlerce hayal kurabilirsiniz dakikalar veya başka bir yol gibi hissedebilirsiniz. Zaman hızlı bir şekilde akıp geçecektir. Sadece fiziksel bir bedenden daha fazlası olduğunuzu, sonsuza dek yaşayan sonsuz bir ruh olduğunuzu yavaş yavaş anlayacaksınız.

Bu yüzden küçük günlük detaylar sizin için anlamsız ve önemsiz görünmeye başlayacak. Kendinizi sorunlarla rahatsız etmeyeceksiniz ve sadece akışa devam edeceksiniz.

5. Gündelik Eşzamanlılıklar ve Belirtiler

Evren, size kozmik işaretler gönderecek ve bu süreç boyunca size rehberlik edecektir. Yapmanız gereken tek şey bu işaretleri fark etmek, anlamak ve takip etmektir. Enerjik, güçlü ve hiçbir şeyin imkansız olmadığını hissedeceksiniz. Boyutlar inceldikçe gözleriniz daha çok açılacak ve kozmik enerjinin daha fazlasını göreceksiniz.

Evrenin bir parçasını hissetmeye başlayacak ve etrafınızdaki her şeye daha çok bağlanacaksınız.

6. Rehberliği Hissedeceksiniz

İlk başta, bunun sadece hayal gücünüz veya hayalleriniz olduğunu düşünebilirsiniz, ama değil. Daha büyük bir şey ve kontrol edemezsiniz. Bu rehberlik kozmik enerjiden, meleklerden, ruhlardan veya diğer doğal olmayan yaratıklardan gelebilir.

Onlardan korkmayın ve kendinizi açın, çünkü onlar size yardım etmek ve transferinizi kolaylaştırmak için buradalar. Pozitif enerjiler sizi daha yükseğe çıkaracak ve daha güçlü hale getirecek, böylece negatif enerjiler sizi kontrol altına alamayacak.

Sadece korkularınızı bırakmalı, tüm bedeniniz ve zihninizle rehberliğe güvenmelisiniz.

7. Zaman ve Mekanda Yanılsamalar Oluyor

Enerji ve bilinç zaman ve mekandan çok daha önemli hale geliyor. Fiziksel benliğinizi ruhsal olandan nasıl ayırt edeceğinizi öğreneceksiniz. Bu duygu güçlendirici ve şaşırtıcı. Bu size bir seferde birden fazla yerde olma yeteneği verecektir. Zaman yolculuğu ve değişen boyutlar gibi şeyler bile mümkündür.

Elbette, bunu iyi yapmak için bunu uygulamanız gerekir.Bu değişim hayata gerçek bir anlam kazandırıyor. Gerçek barış ve mutluluğu bulacaksınız.

Evrene güvenmelisiniz ve size verdiği tüm işaretleri takip etmelisiniz. Bilinmeyene atlayın, çünkü bu tarif edilemez bir şey. Tüm ruhların yaşamları boyunca bir kez yaşadıkları inanılmaz bir yolculuktur; sadece bazıları için diğerlerinden daha fazla zaman alabilir.