Hayatınıza Neyi Çektiğinizi Öğrenmek İçin Kozmik Bir Peri Seçin

KOZMIK-PERI-1.jpg

Periler fikri Kelt mitolojisine ve günümüz kurgusuna nüfuz etmiştir.

Periler ile ilgili birçok farklı inanç vardı.Köylü gelenekleri, ne kurtarılacak kadar iyi ne de kaybedilecek kadar kötü melekler olduklarını söylerlerdi.

Bu temel (ve bazen zor olan) yaratıklar, onlara nasıl bakacaklarını biliyorsanız, ruhsal rehberlik habercileri olabilirler.

Size kişiliğinizi ve şimdi hayatınıza gerçekten ne kadar enerji çektiğinizi anlatacağız.

 1. BİR KOZMİK PERİ SEÇ !

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Hayatınıza Neyi Çektiğinizi Öğrenmek İçin Kozmik Bir Peri Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Pembe Periyi Seçtiniz

  Sen çok ciddi ve enerjik bir insansın, ama aynı zamanda başkalarının duygularına da sevgi ve saygı duyarsın. Bununla birlikte, başkaları size çok yakın olmadıkça sizin hakkınızda bunu bilmeyebilirler. Ne olursa olsun, güçlü ve dirençli bir kişisiniz. Sert görünürsünüz fakat sizi yakından tanıyanlar ne kadar duygusal olduğunuzu bilirler. Öyle ki bazı filmler bile sizi ağlatabilir.

  Siz İletişim ve Sezgiyi Çekiyorsunuz

  Hayatın, “sana söylemiştim” anları olarak adlandırılabilecek anlarla doludur.  Sürekli olarak insanlar sizden tavsiye almak ister ve onlara duymak istediklerini söylemek daha kolay olsa da… acımasız gerçekleri de söylersiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Yeşil Periyi Seçtiniz

  Doğayı çok seviyorsun. Plaj, dağlar, hatta yerel park olsa da, kesinlikle doğal güzelliklerle çevrili olmak çok hoşuna gidiyor. Günlük hayatın koşuşturmasından uzak durmak ve ağaçların arasında teselli bulmak içe dönük tarafınıza hitap ediyor. İnsanların kafanıza daha fazla girmesine izin veriyorsunuz bu da sizi yoruyor, bu yüzden başka insanlardan uzaklaşmaktan zevk alıyorsunuz.

  Siz Büyüme ve Sabırı Çekiyorsunuz

  Şu anda hayatınız geçiş döneminde ve değişimden hoşlanmayan birisiniz. İşlerin akmasına izin verin ve gelgitlere direnmeyi bırakın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Mor Periyi Seçtiniz

  Bir şeyi gözden kaçırmaya eğilimli düşünceli ve sessiz bir insansınız. Bu, hayatınızdaki sorunlara neden olabilir-bunların çoğu, onları bir haline getirmeden önce sorun değildi. Başkalarının refahı ve mutluluğu konusunda endişelisin. Arkadaşlarınıza ve kendinize biraz zaman ayırmalısınız

  Siz Fırsatları ve Bilgiyi Çekiyorsunuz

  Beyninizi kullanmanın zamanı geldi. Fırsatlar kapıyı çalıyor kapıları açsan daha iyi olur. Hayatınızda biraz güvenlik istiyordunuz ve hayat size sunduğu derslere dikkat ederseniz, tam olarak ne istediğinize sahip olacaksınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Mavi Periyi Seçtiniz

  Zaman zaman kibar, maceracı ve gürültülü davranıyorsun. Eğlenmek ve her zaman gülmek hoşunuza gidiyor şakalardan hoşlanan şakacı birisiniz.  Büyüleyici kişiliğiniz her seferinde sizi sıkıntılı durumlardan kurtarmaya başarıyor.

  Siz Zorluk ve Anlayışı çekiyorsunuz

  Pekala maceraları çok seviyorsunuz, beklenmedik şekillerde ortaya çıkan yaşam dolu birisiniz. “Murphy Yasası”, yeni favori ifadeniz olabilir. Ancak, tüm kaosla kolayca sinirlenebilecek çoğu insanın aksine, onu lütufla halledersin. Hayat size bu zorlukları veriyor, böylece büyük resmi anlayabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın