Parmaklarını Birleştirmek Sana Nasıl Bir İnsan Olduğunu Söyleyecektir

Muhtemelen beden dilini duymuşsundur. İşaret dili olarak da adlandırılabilir. Aktif olarak çalışan uzmanlar bile var. Aslında, tüm bu jestler, bir kişi hakkında özünü ortaya çıkaran birçok ilginç şey söyleyebilir. Örneğin, parmaklarını bu şekilde çaprazlamak kişiliğin hakkında çok şey söyleyebilir. Bu çalışma Nobel ödüllü bilim adamı W. Sperry tarafından yapılmıştır. Araştırmaları, insan beyninin sol ve sağ yarım kürelere bölünmesine dayanmaktadır. Ve bir kişinin davranışı, hangi yarım kürenin daha aktif olduğuna bağlıdır. Bugünkü testimiz, vücudun ve ellerin arasındaki bağlantıyı izleyerek gerçekte ne tür bir insan olduğunu belirlemene yardımcı olacaktır.

Parmaklarını Birleştirme Seklini Seç

Parmaklarını Birleştirmek Sana Nasıl Bir İnsan Olduğunu Söyleyecektir.
Sol Baş Parmağın Sağ Baş Parmağının Üzerindeyse
Bu senin pratikliğini anlatıyor. Aceleci kararlar vermeye alışık değilsin. Önce 7 kez ölçüp sonra kesiyorsun. Herhangi bir sorunun çözümüne dikkatle yaklaşıyorsun. Sonuç çıkarmadan önce, olası tüm olumlu ve olumsuz yönleri göz önünde bulundurarak artıları ve eksileri tartacaksın. Ayırt etme yeteneğin sayesinde seni aldatmak çok zor. Ayrıca insanı anlama yeteneğin de var. Hayatta en çok yalan söyleyen insanlardan nefret edersin. Ayrıca iyi tavsiye vermeyi de biliyorsun. Bu nedenle, insanlar genellikle yardım için sana gelir. Bunun için çevrendekiler tarafından takdir ediliyor ve saygı duyuluyorsun. Bazen zekanı sergileyebilirsin, bu da en hararetli ortamı bile etkisiz hale getirmene yardım eder. Harika bir mizah anlayışın var. Eğlenmeyi biliyorsun. Bu nedenle, çevrende sana eşlik etmekten mutlu olan birçok insan var. Özünde, güzel flört ve iltifatlar hakkında çok şey bilen bir romantiksin. Ciddi bir insan izlenimi veriyorsun.
İki Elin Başparmakları Düz İse
Bu seçim, ayrıntılara çok dikkat eden mükemmeliyetçiler tarafından yapılır. Belirli bir görevi tamamlamaya nasıl konsantre olacağını ve herhangi bir işe tam bir sorumluluk paylaşımıyla nasıl yaklaşacağını biliyorsun. Aynı zamanda çevrendeki insanlardan da aynı şeyi beklersin. Bir liderin rolünden etkileniyorsun. Başkaları seni örnek aldığında hoşuna gidiyor. Başkalarının ihtiyaçlarını benimseme eğiliminde değilsin. Ancak gerekirse, yardımı reddetmeyeceksin. Çevrendeki insanlar seni dürüst, açık sözlü ve samimi biri olarak algılarlar. İki kişiyi yargılamak için, her iki tarafın da fikrini kesinlikle dinleyeceksin ve ancak o zaman bakış açını dürüst, nesnel, tarafsız bir şekilde ifade edeceksin. Sana direnmek zor çünkü kafanda her zaman bir sürü sebep var. Bir ilişkide, partnerine karşı dürüst ve açık davranırsın. Asla oynamayacaksın, ama ne düşündüğünü doğrudan gözlerinin içine söyleyeceksin. Ayrıca eşinden gelen bir duygu telaşına ve öfkesine de hazırsın. Her zaman dinleyecek ve demlenen çatışmayı veya olası kavgayı gereksiz duygular olmadan çözmeye çalışacaksın.
Sağ Baş Parmağın Sol Baş Parmağının Üzerindeyse
Bu, esas olarak duygusallığı artan insanlar tarafından yapılır. Sen çok şehvetli bir yapıya sahipsin, bu yüzden duygusal durumlarını gizleseler bile insanlara her zaman anlayışla yaklaşıyorsun. Ancak, insanların açılmasına yardımcı olarak insanları olumlu yönde etkiliyorsun. İnsanlar seni bir destek olarak görürler, sana karşı kendilerini rahat ve güvende hissederler. Bu da sana bilincin ötesine geçme fırsatı verir. Bu kaliteyi kendini memnun etmek, hayatta bilinçli ve doğru kararlar vermek için kullanmayı öğrendin. Sıcaklık ve pozitiflik senden yayılıyor. İnsanlar omzunda konuşmak ve ağlamak için sana gelirler. Ama bu senin için bir sorun değil. Çünkü sana yardım için gelen herkesin duygusal ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.