Seçtiğiniz Mandala Duygularınızı, Hislerinizi Ve Sorunlarınızı Ortaya Çıkaracaktır

Mandala şifa, birlik, bütünleşme, renk, hafıza yardımı ve yaratıcılığın sembolüdür. Onları gözlemlemek zihni ve ruhu iyileştirmeye yardımcı olur. Psikolojik düzeyde, mandalalar Varlığımızın bütünlüğünü temsil eder ve bir kişinin ruhunu yansıtır.

Resimde en beğendiğiniz bir mandalayı seçin. Duygularınızı, hislerinizi ve sorunlarınızı ortaya çıkarın.

Bir Mandala Seçin

Seçtiğiniz Mandala Duygularınızı, Hislerinizi Ve Sorunlarınızı Ortaya Çıkaracaktır
1.Mandalayı Seçtiniz
Bu mandalaya ilgi duyuyorsanız, şüphesiz hayatınızda büyük değişikliklerden geçiyorsunuzdur. Düşünceleriniz ve eylemlerinizle Evren'e olumsuzluktan çoktan vazgeçtiğinizi ve hayatınızı tutkuyla yaşamaya hazır olduğunuzu söylersiniz.Asıl göreviniz, bu dönüşüm yolunda sağlam bir şekilde durmak ve yolunuza güvenle devam etmektir, bu da hayallerinizin gerçekleştiğini görmek için çok kısa bir zaman alacaktır.
2.Mandalayı Seçtiniz
Bu mandalaya ilgi duyuyorsanız, şüphesiz hayat ve şimdiki zaman hakkında daha iyimser ve heyecanlı hissetmeye başlayacaksınız.Ana göreviniz, sevincinizin sorumluluğunu almak ve onu sürekli arkadaşınız yapmaya çalışmaktır. Olumlu bir tutumun tüm sorunları çözemeyeceğini unutmayın, ancak kesinlikle problem çözmeyi daha keyifli hale getirir.
3.Mandalayı Seçtiniz
Bu mandala, evrensel uyumun bir sembolüdür. Bu mandalaya çekildiğinizi hissediyorsanız, kesinlikle duygularınızın özgürlüğünü, huzurunu ve sükunetini özlüyorsunuz. Bazen düşüncelerinizin diğer insanların gürültüsüyle veya günlük yaşamla bulanıklaşması muhtemeldir.Bu nedenle, asıl göreviniz kendinize sakinlik anları yaşatmaktır, böylece iç sesinizi dinleyebilir ve ona dikkat edebilirsiniz, bu mutluluğunuzun ve esenliğinizin kesin yoludur.
4.Mandalayı Seçtiniz
Bu mandalaya ilgi duyuyorsanız, bunun nedeni son gecelerde rüyalarınızda mesajlar almış olmanız gerektiğidir. Bu mesajlar yer, sayı, kelime veya görüntü şeklinde olabilir.Sezgisel olarak belirli bir yöne yönlendiriliyorsunuz, bu nedenle asıl göreviniz, mutluluğa sadık rehberiniz olduğu için sezginizi tanımak, dinlemek ve ona dikkat etmektir.
5.Mandalayı Seçtiniz
Bu mandala'ya çekildiğinizi hissediyorsanız, geleceğinizin eylemlerinizin sonucu olduğuna güvenerek devam etmek için korku, şüphe ve endişelerden (hayalinizdeki yolda ilerlemenizi engelleyen) vazgeçmeye kararlısınız.Ana göreviniz, gücünüzü ve kendinize olan güveninizi güçlendirmektir, çünkü bu şekilde, ortaya çıkabilecek her koşulda zafere ve mutluluğa hazır olduğunuza dair evrene net bir mesaj ileteceksiniz.
6.Mandalayı Seçtiniz
Bu mandalaya ilgi duyuyorsanız, kesinlikle çok yakında gerçekleşecek olan bir refah ve bolluk inşa etme sürecinde yaşıyorsunuz demektir.Asıl göreviniz, hayatta olduğu gibi parayla da realitenizi yaratanın inançlarınız olduğunu anlamak ve kabul etmektir. Para hakkındaki fikirlerinizi değerlendirmeye ve bunlardan bazılarını değiştirmeye karar verdiğinizde, otomatik olarak refah için bir fırsatlar dünyasının kapısını açarsınız.