BİR GÖZ SEÇİN BİLİNMEYEN YÖNLERİNİZİ ORTAYA ÇIKARSIN

gozler-1.jpg

Gözler, Eski Yunanlıların söylediği ve muhtemelen doğru olduğu için Ruhun aynasıdır. Gözlerimiz aracılığıyla algılıyoruz, öğreniyoruz ve aşık oluyoruz.

 1. Seçeceğiniz göz sizinle ilgili birçok gerçeği ortaya çıkarabilir. Haydi Başlayalım!!!

  1. 1 NUMARALI GÖZ
  2. 2 NUMARALI GÖZ
  3. 3 NUMARALI GÖZ
  4. 4 NUMARALI GÖZ
  5. 5 NUMARALI GÖZ
  6. 6 NUMARALI GÖZ
  7. 7 NUMARALI GÖZ

BİR GÖZ SEÇİN BİLİNMEYEN YÖNLERİNİZİ ORTAYA ÇIKARSIN

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1 NUMARALI GÖZÜ SEÇTİNİZ !

  Tutkuyla Doluyum

  Ateş senin içinde, parlak bir şekilde yanıyor.  İçgüdüleriniz canlı ve aç. Kendinizi maceracı hissetmelisiniz. Kendiniz olun ve herzaman isteğiniz hayatı yaşamaya çalışın.

  Artık uyanmanızın vakti geldi ve gerçek niyetiniz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız,geleceğinizi şekillendirmelisiniz.Ayrıca geçmişte gerçekleşen ve kolayca affedemediğiniz bir şey hakkında muhtemelen öfkeli hissedebilirsiniz. Ancak, bağışlama şifanın anahtarıdır.

  Dahası, Ateş unsuru hem yaratıcı olabilir hem de ölümcül bir tuzak olabilir. İçgüdülerinizin bu Uyanışını faydalı amaçlar için kullandığınızdan emin olun. İçinizdeki ateşi yakalım!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2 NUMARALI GÖZÜ SEÇTİNİZ !

  Ben Bir Sır Kitabıyım

  Geçmişte hem kolay hem de zor yoldan çok şey öğrendiğinizi biliyorsunuz. Şu an olduğun kişi olmak için çok fazla fedakarlık yapmış olabilirsin.

  Çok kıymetli bir şey kaybedebilirsin, ama burada, daha akıllısın ve daha güçlüsün (belki bunu daha önce fark etmiyorsun, ama aslında daha güçlüsün). Öte yandan, yolculuğunuz sırasında edindiğiniz bu ek bilgelik artık amaçlarınıza ulaşmak için kullanılır.

  Evet, hedefleriniz değişmiş olabilir, ancak bu bilgelik israf edilmemelidir. Gelecek için yer açın, hedeflerinizi yeniden planlayın. Hayatınızın çok yaratıcı bir aşamasındasınız. Bize gerçekten neler yapabileceğinizi gösterin!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3 NUMARALI GÖZÜ SEÇTİNİZ !

  Ben Doğanın Gücüyüm

  Yaşam enerjiniz her zaman doğanın bir parçası olmuştur. Şimdi bu durumun daha da fazla farkındasınız. Tabiatın ruhları ile uyumlu hale gelirsiniz ve her gün bu güce dokunup mucizeler gerçekleştirebildiğinizi bilirsiniz.

  Bu mucizeler hayatınızı ve başkalarının hayatını değiştirebilir, her şeyden önce, insanlar kendilerini iyileştirmelerine yardımcı olabileceğiniz için size çekilir.

  Doğanın Yeşil Kuvvetleri'nde boğulmuş güzel bir auranız var. Mutluluğunuzun derecesini sadece siz biliyorsunuz.

  Mutluluk ve Huzurun  deniz feneri olabilirsiniz. Bitkiler  ve reçinelerin özelliklerini keşfedin. En yüksek noktasına ulaşan enerjinizi görün.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4 NUMARALI GÖZÜ SEÇTİNİZ !

  Ben Bir Ruhum

  Her zaman neler olduğu hakkında daha fazla şeyler bulmaya çalışın. Her zaman her şeyin daha derin anlamını ararsınız. Eğer farklı yollar seçmiş olsaydınız hayatın nasıl olabileceğini merak ederdiniz. Bazen kendinize karşı çok katı olabiliyorsunuz. Sen mükemmeliyetçi bir insansın

  İyi hayat, ne olduğu ve kristal ruhunuzun birçok insanın yolunu bulmasına yardım edebilmesine rağmen, kendinizi kolayca kaybedebilirsiniz. Bu, her zaman seçimlerinizi, amaçlarınızı ve kararlarınızı sorguladığınız için olur. Kendinize daha fazla güvenmeyi öğrenmelisiniz.

  Tabii ki hatalar yapacaksın ve evet, bazen hatalar gerçekten acı verici olabilir. Ama hatalar olmadan hayat nedir? Eğer mükemmel olsaydık burada doğmazdık. Bu yüzden kendinizi daha çok sevmeyi ve cesaretinize güvenmeyi öğrenin!


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5 NUMARALI GÖZÜ SEÇTİNİZ !

  Ben Bir Yaşam Bilmecesiyim

  Başkalarına dağıttığınız bilgilerin çoğu, ana manipülasyon tekniğinizin bir parçasıdır. Ne saklayacağını ve ne göstereceğini biliyorsun. Bunu bilerek yapmazsınız ama başkalarının kolayca bilmesini sağlamak için kişisel özelliklerinize çok fazla değer veriyorsunuz.

  Sizinle ilgili bu özel bilgilerle size yakın olan kişileri ödüllendiriyorsunuz. Birini ne kadar çok seviyorsan, senin hakkında bilmelerini istediğin şeyler o kadar çok olur. Muhtemelen bu, hayatın erken döneminde ihanete uğradığınızı hissettiğiniz için olur. Bu şekilde kendinize hiç kimsenin kolayca müdahale edemeyeceği bir “koruyucu duvar” yarattınız. Bu katı, esrarengiz dış cephe, savunma mekanizmalarınızın bir parçasıdır.

  Dikkatli olun, çok fazla bilmeceyi oynamak istemezsiniz. İhanet edecek kadar aptal olan kişiler, artık sizinle olmayı seçen insanlarla karşılaştırılmamalıdır. Kötü şansı ters çevirin. Aşk için yer açın. Artık geçmiş yaralarınızın iyileşmesine izin verme zamanı!


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6 NUMARALI GÖZÜ SEÇTİNİZ !

  Ben Büyüleyici Bir Ruhum

  Etrafınızdakileri  gizemli kişiliğinizle büyülüyorsunuz. Aura'nız  sır ve bilgeliği yayıyor.Enerjiniz çok yoğun olduğu için her zaman farkındasınız (farkında olmasanız bile).

  Daha emin olmayı öğrenmelisiniz. Gerçeği keşfetmelisiniz çünkü altında saklanan pek çok güçle eşsiz bir varlıksınız. Güçlerinizi öğrenin, içinizde neyin gizlendiğini öğrenin. Muhtemelen geçmiş yaşamlarınızı görmeye çalışmalısınız. Tüm bu yoğun gücü açmanın anahtarı bu olabilir.

  Dahası, savunmaya devam etmeli ve dışarı çıkıp hayallerinize nasıl ulaşacağınızı öğrenmelisiniz. Ne isterseniz alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kendinize inanmak. Sen çok güçlü bir insansın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  7 NUMARALI GÖZÜ SEÇTİNİZ !

  Ben Gece Nöbetçisiyim

  Bilgelik ve hassas bilgilerin gizemli koruyucusu ustasısınız. Bazı durumlarda diğerlerinin nasıl tepki gösterdiğini izlemeyi ve fark etmeyi seviyorsunuz. Yanılsamalar yaratmayı ve ilişkilerde nasıl “oynayacağınızı” bilirsiniz. Sen samimi olmana rağmen, başkalarının senin hakkında her şeyi bilmesini istemiyorsun.

  Senin hakkında daha fazla şey keşfetmeleri için onlara bir neden vermek istersiniz. Yeterince cesur olursanız, kazanabileceğiniz bir ödül olarak kendinizi kabul edersiniz. Bir yem ayarla ve “hedefinin” onun için ulaşmasını bekle. “Karanlık koridorlarına” girmek zorunda kalabilirler, ama eğer yaparlarsa mucizeler keşfedecekler!

  Kalbinde gizli çok fazla hazineniz var. “Gecenin” içine bakacak kadar cesur ve bilge biri, sizi bir ruh eşi ve rehber olarak sahip olma ayrıcalığına sahip olarak ödüllendirilecek.
  Sonuçlarınızı Paylaşın