Seçtiğiniz Kale, Ruhunuzda Sizi Rahatsız Eden Sırrı Ortaya Çıkaracak


Her insanın başkalarından sakladığı, ruhunun derinliklerinde olan ve genellikle ona huzur vermeyen bir sırrı vardır.

Resimdeki kalelerden birini seçerek sizi rahatsız eden bu sırrı öğrenebilirsiniz.

Bir Kale Seçin

Seçtiğiniz Kale, Ruhunuzda Sizi Rahatsız Eden Sırrı Ortaya Çıkaracak
1.Kaleyi Seçtiniz
Geçmişinizden dolayı acı çekiyorsunuz. Bu tam olarak sizi rahatsız eden şey. Muhtemelen hayatınızda bir zamanlar sizin için çok değerli olan ve unutamayacağınız bir kişi yüzünden acı çekiyorsunuz. Bunda yanlış bir şey yok, ama bu kişi her zaman ruhunuzda kalacak ve sık sık ilişkinizi ve sevginizi hatırlayacaksınız. Hayattan gerçekten ne istediğinizi bilseydiniz, sonsuza dek onunla birlikte kalmak için bu kişiyi nasıl geri getireceğinizi bilseydiniz çok mutlu olurdunuz. Asla o eski günlerdeki kadar mutlu olamazsınız, ki maalesef asla geri dönemezsiniz. Ruhunuzun sırrı, hayatta geri dönemeyeceğiniz ve artık değiştiremeyeceğiniz anlar yüzünden her zaman acı çekeceğiniz gerçeğinde yatmaktadır.
2.Kaleyi Seçtiniz
Kabul etseniz de etmeseniz de, ruhunuzda sizi mutlu hissetmekten alıkoyan bir şey var. Bu, uzun zaman önce sizin için çok değerli olan bir kişiye karşı yaptığınız bir eylemdir. Birini çok kötü kırdınız ve bu kişi bir daha asla sizinle birlikte olamayacak ve sizi asla affetmeyecek. Muhtemelen mesele, bir zamanlar ona yeterince değer vermediğiniz için ya da aranızda başka biri olduğu için olabilir. Her halükarda, yukarıda bahsedilen kişiden af ​​almazsanız bir daha asla mutlu olmayacaksınız - bu sizin için mümkün olan tek çözümdür. Hayattaki her şey geri gelir ve maalesef, geçmişte bu kişiden aldıklarınızı ve özellikle gurur duymadığınız şeyleri geri verme zamanınız geldi. Ama yapılan yapılır ve geçmiş değiştirilemez.
3.Kaleyi Seçtiniz
Ruhunuzun derinliklerinde saklı ve gurur duymadığınız bir sırrınız var. Mesele şu ki, uzun zaman önce bencil bir kişiydiniz ve size yakın bir kişinin size ihtiyacı olduğunu anlamamıştınız. Her durumda, her zaman yanınızda olan birinden bahsediyoruz ve size ihtiyacı olduğu zaman geldiğinde, sessiz acısını fark etmediniz. Bu yüzden bu kişiyi kaybettiniz. Belki de karşılıklı anlayış aranızdan kayboldu ya da şimdi başka biriyle daha mutlu. Ama onu hatırlamadığınız ve bu kişinin sizin için ne kadar değerli olduğunu ve onu kaybettiğiniz anda sizin için ne kadar zor olacağını zamanında anlayamadığınız için kendinizi şiddetle suçladığınız hiçbir gün yoktur. Bu, daima ruhunuzda taşıyacağınız ve kendinizi asla affedemeyeceğiniz yükünüzdür.
4.Kaleyi Seçtiniz
Çok uzun zamandır kendinizden başka herkese karşı iyisiniz. Herkesin arkadaşıydınız, herkesi mutlu etmeye çalıştınız, elinizden gelenin en iyisini yaptınız ama kendinizi unuttunuz. Daha sonra kendi hayatınızın da olduğunu hatırladınız, mutluluğunuz ve başarınız için savaşmaya başladınız. Bu sizin tek hatanız, ama sadece kendinizle ilgili, çünkü o kadar iyisiniz ki, kimseyi kızdırmak şöyle dursun, hiç kimseyi kötü bir insan olarak görmediniz. Kendinizle gurur duyabilirsiniz, çünkü gerçekten utanılacak bir şeyiniz yok.

Share your Results:

Seçtiğiniz Kale, Ruhunuzda Sizi Rahatsız Eden Sırrı Ortaya Çıkaracak

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı