Eski Bir Sihirli Sembol Seçin Ve En Büyük İç Gücünüzü Ortaya Çıkarın.

sembol-1.jpg

Modern Paganizm’de, birçok gelenek, sembolleri ritüel veya sihir olarak kullanır. Bazı semboller öğeleri temsil etmek için kullanılır, diğerleri de fikirleri temsil eder. Bu eski sembollerin arkasında güçlü bir anlam vardır ve her biri belirli bir enerjiye sahiptir.

Bu eski sembollerden birini seçtiğinizde, İçgüdüleriniz sizi ruhunuzla rezonansa doğru çekecektir. Kendinize güvenin ve iç güç mesajınızı ortaya çıkarın.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Eski Bir Sihirli Sembol Seçin Ve En Büyük İç Gücünüzü Ortaya Çıkarın.

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  SU SEMBOLÜ

  Bu görüntüyü seçtiyseniz, iç gücünüz "akış"dır “"İşlerin ne zaman iyiye gidip gitmeyeceğini bilmek için bir püf noktanız var. Diğerleri sizin bu özelliğinize hayran kalıyor.

  Su, kadınsı bir enerjidir ve Tanrıça'nın yönleriyle son derece bağlantılıdır.

  Su, Batı'ya bağlıdır ve genellikle iyileştirme ve saflaştırma ile ilgilidir.

  Sevgiyi ve diğer akıcı duyguları içeren ritüellerde su kullanın - bir ırmağa veya akarsuya erişiminiz varsa, bunu büyülü çalışmalarınıza dahil edebilirsiniz. Bir akıntının kurtulmak istediğiniz olumsuz bir şeyi taşımasına izin verin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  HAVA SEMBOLÜ

  Bu resmi seçtiyseniz, içsel gücünüz “sezgidir”. Hava iletişim, bilgelik ya da zihnin gücü ile ilişkilidir.

  Hava dört klasik elementten biridir - doğunun, ruhun ve hayatın nefesine bağlı olan unsurdur. Hava sarı ve beyaz renklerle ilişkilidir.

  Hava iletişim, bilgelik ya da aklın gücü ile ilişkilidir. Rüzgarlı bir günde çalışmalarınızı  açık havada yapın ve hava güçlerinin size yardımcı olmasını sağlayın. Sorunlarınızı ortadan kaldıran hava akımlarını gözünüzde canlandırın, çekişmeyi uçurun ve uzaklara olumlu düşünceler taşıyın. Rüzgarı kucaklayın ve enerjisinin sizi doldurmasına ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmasına izin verin.

  Birçok sihirli gelenekte, hava çeşitli ruhlar ve elementel varlıklar ile ilişkilidir. Gökyüzü olarak bilinen varlıklar, tipik olarak hava ve rüzgar ile bağlantılıdır - bu kanatlı yaratıklar genellikle bilgelik ve sezgi güçleri ile ilgilidir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  TOPRAK SEMBOLÜ

  Bu görüntüyü seçtiyseniz, içsel gücünüz “büyüme” dir. Toprak, bolluk ve bereketin bir simgesidir.

  Dört klasik elementte, toprak ilahi kadının nihai sembolü olarak kabul edilir.  İlkbaharda, yeni büyüme ve yaşam zamanında, toprak her yıl mahsulün başlangıcı ile hızlanır ve büyür. toprağın anne olarak görüntüsü tesadüf değildir-binlerce yıldır, insanlar toprağı bir yaşam kaynağı olarak gördüler.

  Gezegenin kendisi bir yaşam topudur, ve Yılın Çarkı dönerken, Dünyadaki yaşamın tüm yönlerini izleyebiliriz: doğum, yaşam, ölüm ve nihayet yeniden doğuş. Toprak sağlam, dayanıklılık ve güç doludur.

  Toprak elementi ile ilişkili bir dizi tanrı vardır; bunlar, genellikle gezegenin kendisini oluşturan Gaia ve Mısır'ın toprak tanrısı olan Geb dir.

  Toprak elementi maddi zenginlik, refah ve doğurganlık ile ilgilidir. Bu, ev konforu, ocağın nimetleri ve aile hayatının istikrarı ile bağlantı kurarken kullanabileceğiniz bir semboldür.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  ATEŞ SEMBOLÜ

  Bu resmi seçtiyseniz, içsel gücünüz “gerçek” dir. Ateş gücü temsil eder.

  Dört klasik unsurun sembolizminde ateş, Güney ile ilişkili, güçlü irade ve enerjiye bağlı, arındırıcı, erkeksi bir enerjidir. Ateş yok eder ve yeniden bir hayat yaratabilir.

  Bir çeşit içsel değişim ve büyüme ile ilgili bir çalışmaya bakıyorsanız, renk odaklı bir mum büyüsü yapmayı düşünün.

  Ateş, zamanın başlangıcından beri insanoğlu için önemliydi. Ateş genellikle sihirli bir paradoksun bir parçası olarak görülür, çünkü yok edici rolüne ek olarak, aynı zamanda yaratıp yeniden üretilebilir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın