Geçmiş Bir Hayattan Çözümlenmemiş Karmayı Ortaya Çıkarmak İçin Kristal Bir Şekil Seçin.


KRISTAL-1.jpg

Hayatınızda, zorluklarla ne kadar uğraştığınıza bakılmaksızın meydan okumaya devam ettiğiniz belli alanların olduğunu fark ettiniz mi? Başka bir yaşamdan karma ile çalışmanın, ruhunuzun bu yaşamda iyileşmeyi ve tamamlamayı seçmiş olması oldukça olasıdır.

Karmik temanın ne olduğunu anladığımızda, hayatımız boyunca bir tema olan bazı zorlukları neden yaşadığımızı anlayabiliyoruz. İnsanların şu an üzerinde çalışacakları genel temalar var; Güven, kendine değer, yoksulluk, sağlık, manevi inançlar ve sağlıklı ilişkiler sadece bir kaçı.

 1. Çözülmeyenleri Bulmak Sizi Kendinize En Çok Çeken Bir Kristali Seçin

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Geçmiş Bir Hayattan Çözümlenmemiş Karmayı Ortaya Çıkarmak İçin Kristal Bir Şekil Seçin.

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Kristali Seçtiniz

  Geçmiş bir hayatta, zamanınızın çoğunu yalnız, izole edilmiş ve başkaları tarafından terk edilmiş hissediyorsunuz. Bu nedenle ilişkilerinizi beslersiniz ve herhangi bir ilişkinin çözülmesini önlemek için her şeyi yaparsınız.

  Bazen sadece o kişinin iyiliğini ya da potansiyelini görebiliyorsunuz.İlişki dengeden çıktığı zaman ve ne yazık ki bazen de zehirliyken bu idealden vazgeçmeniz sizin için zor oluyor.

  Bu size geldiğinde, gerekli ve sağlıklı olandan daha uzun süre ilişki kurmaya ve savaşmaya eğilimlidir. Bu, korkunuzdan,yalnızlığınızdan veya başkalarının onayından kaynaklanmaktadır. Kırmızı bayrakların ve uyarı işaretlerinin nasıl tanımlandığını öğrenmek sizde acı, kalp ağrısı ve hayal kırıklığı yaratacaktır. Zorluk, herhangi bir ilişkinizde olabilir; aile, arkadaşlar, romantik veya iş arkadaşları.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Kristali Seçtiniz

  Geçmiş bir yaşamda birçok inanç sıçrayışına sahiptiniz ve iyi düşünülmüş olmayan sıçramalar sizin için talihsiz sonuçlar getirdi. Kararlarınız kendinizi ve başkalarını maddi ve manevi olarak tehlikeye atmıştı. Bu hatalar, önceki yaşamınızda kendinize güvenmemenize ve şimdiki yaşam süresine taşınmanıza neden oldu.

  Bu konuda çalışmanın birkaç yolu vardır; Yakın geçmişte yaptığınız tüm başarılı ve akıllı kararları ve eylemleri belgeleyerek kararlarınızı alarak zaman ayırın.  Başka bir öneri, görüşler ve tavsiyeler için çok fazla kişiye sormamaktır. Kendinizin dışında çok fazla rehberlik aramak size daha fazla karışıklığa neden olacaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Kristali Seçtiniz

  Bir önceki yaşamda, aldatmacanın ve sahtekarlığın birçok kez kurbanı oldun. Aldatma sizi korudu ve zaman zaman kime güveneceğinizle karıştırdı ve bu karışıklıktan dolayı, size ihanet eden başkalarına olan inancınızı yerleştirmiş olabilirsiniz.

  Bu yaşamda, inancınızı test edecek ve onlara güvenecek insanlara sahip olacaksınız. Anahtar, içgüdülerinize dikkat etmeli ve insanların tam olarak kim olduklarını gösterdiklerine inanmalıdır. İşaretler her zaman oradadır, belki başlangıçta değil ama bizim görmemiz için her zaman vardır.

  Onlarla ilişki kurarken zamanınızı geçirmek en iyisidir. 3 ay sonra, bütünlüklerinin tam olarak nerede olduğunu öğrenecek ve daha sonra iç ya da dış çemberinizde, arkadaşlarınızla ya da tanıdıklarınızda olup olmayacağınıza karar verebilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın

Geçmiş Bir Hayattan Çözümlenmemiş Karmayı Ortaya Çıkarmak İçin Kristal Bir Şekil Seçin.

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı