Bir Güneş Seçin – Sizin İçin Ne İfade Ettiğini Öğrenin

GUNES-1.jpg

Her Güneş, bir Büyülü Kuvvet ile ilişkili bir arketip sembolüdür. Peki sen hangi Güneş’i seçeceksin…

 1. Ambleminiz olarak bir Güneş seçin - Ne anlama geldiğini görün

Bir Güneş Seçin - Sizin İçin Ne İfade Ettiğini Öğrenin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Aydınlanma Güneşini Seçtiniz

  Bu, Eski Yunan Sembolü'ne (Vergina Yıldızı), çoğunlukla Makedonya'nın eski Yunan krallığının Yıldızı olarak bilinen Büyük İskender'in diyarına karşılık gelen Güneştir. Vergina'nın Yıldızı, Tanrı Helios'tur (Güneş Tanrısı).

  Ruh'umuzun Bilgeliğini, Karanlığa karşı güçlü bir Silah olarak temsil eder. Eğer bu Güneş'i seçtiyseniz, uğraştığınız şey Bilgi ve Netliktir. Geçmiş yaşamınızda, akıllıca danıştığınız büyük Kral'a yakın bir yerde yaşamış olabilirsiniz. Bazen kararlarınızda sert olabilirsiniz, ancak bunlar Adalet Ruhu ile karakterize edilir. Sen her durumda doğal bir lidersin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Bulutların Arkasındaki Güneş'i Seçtiniz

  Bu alçakgönüllülük güneşidir. Her ne kadar parıldansa da, güçlerini tüm boyutlarıyla ortaya koymaz. Bu Güneş'i ambleminiz olarak seçtiyseniz, içinizdeki büyük güçleri gizlersiniz. Harika bir insan olmak için tüm özellikleriniz var. Ama gelişiminizi engelleyen bir şey var. Kendinize karşı dürüst olun ve tüm engellerinizi gözden geçirin, böylece tüm parlaklığınızı parlatabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Kaosun Güneşini Seçtiniz

  En güçlü ama zor Güneşlerden biri. Kaos güçlü bir güçtür. Yaratıcı veya yıkıcı olabilir. Tüm Evren'in yaptığı gibi, içindeki Kaos'u kucaklayın. Binlerce farklı gücün bir sonucuyuz. Bu güçlerle barışı sağlayın ve size yardımcı olacaklarını görün. Potansiyelini olumlu düşünüp buna odaklanarak iyi bir hedef belirleyin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4. Kutsal Geometri'nin Güneşi

  Bu ezoterizm ve maneviyat ile bağlantılı bir Güneştir. İçinizdeki her şey uyumun gücü ve kutsal simetriden gelir. Hakiki Güzellik, aradığınız şeydir. Eski kültürleri okumak, hayran olduğunuz bir aktivitedir. Ruhsal Dünya ile iletişim sizin için mümkündür. Ayrıca sihir ve büyü yapma becerisine de sahipsiniz. Aynı zamanda Sezginin, Empatinin ve hatta Telepatinin gücüne de sahipsiniz. Bu şüphesiz büyük bir varlıktır. Sadece duygusal olarak çok kırılgan olmamak için dikkatli ol. Saf doğanız nedeniyle bazen diğerlerine çok naif görünebilir. Bu sizi savunmasız hale getirebilir, bu nedenle benliğinizi kötü niyetlerden korur.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5.Sonsuz Enerji Güneşini Seçtiniz

  Kişiliğinizin ayırt edici yönü sonsuz enerjiniz ve büyük merakınızdır. Aynı anda kafanızda binlerce fikir sahibi olmak için taşırken, her zaman yeni zorluklarla yüzleşmeye hazırsınız ve bu sizi gerçekten heyecanlandıran bir şey. Sevginizi hayata geçirirsiniz, her zaman yaşamak için sonuna kadar dolu yaşarsınız. Ve bu sizi büyük bir başarıya götüren şeydir, sadece hedeflerinize ulaşmak için dikkatinizi dağıtmadığınız dan emin olun.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6.Suların Güneşini Seçtiniz

  Bu, Illüzyonlar Güneşidir. Oldukça açık fikirlisiniz. Olağanüstü fikirleriniz ve düşünceleriniz var. Her şey senin için mümkün görünüyor. Bu sizin ve etrafınızdaki diğer insanlar için çok ilham verici olabilir. Ayrıca sizi oldukça çekici yapan bir tavrınız var.

  Yapmanız gereken, sizinle eşleşen bir proje bulmaktır. Deniz kenarında, galeride veya tiyatroda çalışmaktan keyif alacaksınız. Hayatın sorumluluklar ve zorluklar olmadan olmadığını anladığınız sürece çevrenizde canlı ve renkli bir dünya yaratabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  7.Yaratılış Güneşini Seçtiniz

  Muazzam yaratıcı güçlerin var. Ayrıca birçok göreviniz var. Onur ve Ahlak, saygı duyduğunuz değerlerdir. Bazen, görevlerine çok fazla bağlı kalıyorsun ki, kendi kendini ihmal ediyorsun. Bu, tüm güçlerinizi bir anda harcayamamak için kaçınmanız gereken bir şey. İnsanlar seni seviyor ama bazen biraz uzak olduğunu düşünüyorsun. Aile ve ev sizin için önemlidir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Test sonucu

  8.Yanan Güneşi Seçtiniz

  Bu en sıcak ve en atutkulu güneştir. Elbette, yine de kolayca yönlendirilemeyen muazzam miktarda enerjiniz var. Ne yazık ki, birçok durumda, değerli enerjinizin çoğunu alkol, kumar veya boş aşk hikayeleri gibi fazlalıklarla geçirebilirsiniz. Dikkat etmenizde fayda var.

  Sonuçlarınızı Paylaşın