Bilinçaltınız Size Ne Söylemek İstiyor? Bir Mektup Seçin Ve Kader Mesajınızı Alın

Bilinçaltı zihnimiz doğrudan evrenle ilgilidir. Her şeyi biliyor! Hassas insanlar bu titreşimleri alır ve bu nedenle sezgileri iyi gelişmiştir. Ancak bazen bilinçaltının bize ne söylemek istediğini anlayamayız.

Bilinçaltına nasıl ulaşılır?

Bilinçaltı zihnimiz görsel tetikleyicilere yanıt verir. Bu nedenle, dikkatinize “altıncı hisinizi” uyandırmaya yardımcı olacak bir test sunuyoruz.

• Resimdeki mektuplara odaklanmaya çalışın.
• Tüm yabancı düşünceleri bırakın ve hiçbir şey düşünmeyin.
• Mevcut görüntülerine bir göz atın.
• Sezginize göre birini seçin.

Seçiminizi düşünmeyin. Karar vermek için 1-2 saniye yeterlidir! Sadece mevcut resimlerin üzerine gidin ve içinden birini seçin

Bir Mektup Seçin

Bilinçaltınız Size Ne Söylemek İstiyor? Bir Mektup Seçin Ve Kader Mesajınızı Alın
1.Mektubu Seçtiniz
Bilinçaltınız size hazır olmanız gerektiğini söylüyor. Hayatınıza ciddi değişiklikler geliyor. Her şey işinizle başlayacak ve daha sonra değişiklikler kişisel hayatınızda görünecek. Artık olanları geri alamazsınız. Sadece bu akıma yenik düştünüz. Bu kesinlikle sizi hayatınıza yeni bir sayfadan başlayabileceğiniz gerçeğine götürecektir.
2.Mektubu Seçtiniz
Aşk yakında hayatınızda parlayacak! Basitçe karşı koyamayacağınız duygular sizi büyüleyecektir. Romantizm, hassasiyet, tutku - tüm bunlar sizi yakın gelecekte bekliyor. Bilinçaltı zihin sizi uyarmaya çalışıyor. Sonuçta, zaten bir ilişkiniz varsa, bu bağlantıya karşı dikkatli olmalısınız. Aksi takdirde ilişkinizi yok edebilirsiniz.
3.Mektubu Seçtiniz
Şimdi hayatınızda tam bir durgunluk var. Sonuçta, hepimiz sadece güçlü bir fırtınadan önce sakin olduğunu biliyoruz. Olumlu bir fırtına mı yoksa tersi bir fırtına mı olduğu tamamen eylemlerinize ve düşüncelerinize bağlıdır. Bu dünyaya sadece ışık taşıdıysanız, evrenden aynı dönüşü bekleyebilirsiniz. Aksi takdirde, uzun süre iyileşemeyeceğiniz çok miktarda olumsuzluk alırsınız.
4.Mektubu Seçtiniz
Bilinçaltı zihniniz sonunda sakinleşmenizi istiyor. Her şey zaten yapıldı ve hiçbir şey iade edilemez. Şimdi sadece sinirlerinizi ve gücünüzü boşa harcıyorsunuz. Sadece rahatlamanız, güç toplamanız ve devam etmeniz gerekiyor. Geçmişe daha fazla takılı kalmayın. Sizi gerçekten yavaşlatan şey budur. İleriye bakın ve hayatınızın iyi yönde değişeceğini görün.
5.Mektubu Seçtiniz
Bu mektup, kaderin size çok hoş bir sürpriz dilediğini söylüyor. Olumlu bir fırtına ile sunulmayı hak ediyorsunuz! Maddi yönde her şey daha iyi olacak. Önemli olan, bu değişikliklerin dünya görüşünüzü değiştirmemesidir. Başkalarına karşı nazik ve yardımsever olun. Aksi takdirde karmanın etkileriyle karşılaşabilirsiniz.