Bir Kart Seçin Ve Hayatınızla İlgili Önemli Bir Tavsiye Alın

Odaklanın, ilgilendiğiniz şeyleri görselleştirin: para, aile, kariyer, mülk satın alma gibi ve şu anda gerçekten ihtiyacınız olan her şeyi düşünün ardından bir kart seçin.

Bir Kart Seçin

Bir Kart Seçin Ve Hayatınızla İlgili Önemli Bir Tavsiye Alın
1.Kartı Seçtiniz
İlk kartın altına, ay gizlendi bu yanılsama ve mistik olayları gösterir. Sorunuz için iki cevap seçeneği vardır. Ya rastgele bir tesadüfle istediğinizi elde edersiniz ya da hayaliniz o kadar yanıltıcıdır ki, Asla gerçekleşmeyeceğini anlarsınız. Geleceğe umutla bakın, kendinize uygulanabilir hedefler belirleyin. İmkansız olarak düşündüğünüz hayallariniz gerçekleşirse, sevinecek ve hoş bir şekilde şaşıracaksınız.
2.Kartı Seçtiniz
Bu kart, azami çaba sarf ettiğinizde planlarınızın mutlaka yerine getirileceği ve bunun için yeterli enerjinizin olduğu anlamına gelir. Şimdi kararlı bir şekilde hareket etmenizi sağlayan bir dönem. Heveslisiniz, fikirlerin gerçek ve onları takip etmeye hazırsınız. Durmayın, sadece ileri gidin. Evrenin kendisi sizi zorlar ve bir elin engelleriyle baş etmenize yardımcı olur. O halde ne duruyorsunuz!
3.Kartı Seçtiniz
Aşk ilişkilerini önemsiyorsanız, her şeyin mümkün olan en iyi şekilde sonuçlanacağından emin olabilirsiniz. Finansal konularda endişeleriniz varsa, bu kart şüpheli işletmelerdeki büyük alım ve yatırımlara karşı size uyarılarda bulunur. Paranızı en iyi zamanlara kadar saklayın, kimseye kesinlikle borç vermeyin, geri almanız zor olabilir. Bu kart şimdi herhangi bir alanda aktif eylemlerden uzak durmanın daha iyi olduğunu söylüyor. Bekleyin, iyi bir an çok yakında gelecek.