Seçtiğiniz Maske Size Kişiliğinizin Gizli Bir Tarafını Gösterecektir

Bir Maske Seçin

Seçtiğiniz Maske Size Kişiliğinizin Gizli Bir Tarafını Gösterecektir
1.Maskeyi Seçtiniz
Birinci maskeyi seçtiyseniz, o zaman fikirlerini gizli tutmaya çalışan bir insansınız demektir. Gözleriniz tarafından yayılan ve maskeye yansıyan kıvılcımlar, orjinal fikirlerinizi temsil eder. Birisinin size karşı kullanabileceği, çalabileceği veya amaçlanmayan bir şey için kullanabileceğinden korkuyorsunuz. Fikirleriniz ve projeleriniz, hem profesyonel olarak hem de kişisel olarak yaşamınızdaki en önemli şeydir ve başkalarından gizlemek istediğiniz bir şey varsa, bunların hepsi en azından kendi başınıza çözene kadar önerilerdir.
2.Maskeyi Seçtiniz
İkinci maskeyi seçtiyseniz, iç sıcaklığını diğerlerinden gizleyen türden bir insansınız demektir. Peki bu tam olarak ne anlama geliyor? Dünyaya karşı genellikle güçlü ve soğuk bir görünüm sergiliyorsunuz, ancak göstermemeye karar verseniz bile, gerçek doğanızın sıcak ve arkadaş canlısı olduğunu iyi biliyorsunuz. Yıllarca harcadığınız büyük cömertlik, insan sıcaklığının değerini anlamayanlar tarafından istismar edildi ve şimdi nezaketinizin tekrar incileceğinden korkuyorsunuz.
3.Maskeyi Seçtiniz
Bu maske, başkalarının ne düşündüğünü aktif ve pasif bir şekilde gizlemeye çalışan bir insanı temsil eder. Bu maskeyi seçtiyseniz, çok dikkatli olursunuz ve diğer bireyin nasıl olduğunu tam olarak anlıyabilirsiniz. Ancak, gözlemlerinizi içeride tutmayı ve açıklamamayı tercih edersiniz. Bu nedenle, eğer bir kişi size yalan söylüyorsa, onu kesinlikle anlamaya çalışırsınız, ancak devam edersiniz, çünkü size karşı dürüst olamayacak olanlarla gerçekten uğraşmamanız gerekir.
4.Maskeyi Seçtiniz
Dördüncü maskeyi seçtiyseniz, o zaman içsel arzularınızı gizlemeye çalışan birisiniz demektir. Bilmiyorsanız, şehvet sadece fiziksel olmak zorunda değildir, aynı zamanda bir amaç veya hedef için de geçerlidir. Ancak, bu durumda, onunla ne kadar derinde saplantılı olduğunuzu asla ortaya çıkarmazsınız. Çünkü isteklerinizin yanlış yorumlanmasından ve başkalarının sizi bunun için yargılamasından korkuyorsunuz, böylece onu diğer insanlardan saklı tutuyorsunuz ve sanki hiçbir şey olmamış gibi yaşıyorsunuz.
5.Maskeyi Seçtiniz
Beşinci maskeyi seçtiyseniz, bu, belirli bir anda hissettiğiniz acıyı asla ortaya çıkarmak istemediğiniz anlamına gelir. Kendinizi incitiyorsunuz, diğerleri de sizi incitiyor, ama her şeye rağmen, kalbinizdeki tüm acıyla gülümsemeye devam ediyorsunuz. Bunu neden yapıyorsunuz? Temel olarak, duygusal savaşlarınızın sadece sizin olduğunu ve hiç kimsenin başınıza gelenleri ya da ne kadar acı çektiğini gerçekten anlayamadığını hissettiğiniz için. Bu nedenle, hissettiğiniz şeye katlanırsınız ve dünyaya gülümsersiniz.
6.Maskeyi Seçtiniz
Altıncı maskeyi seçtiyseniz, başkalarına onlar hakkında en çok neyi sevdiklerini söylemeye cesaret edemeyen birisiniz demektir. Sizin için aşk çok önemlidir, ama yüreğinizde sakladığınız özel insanlar içindir, bu yüzden aşkınızı ifade etme tarzınız gerçekten iletmek istediğiniz kişiyi saklı tutar. Sonuç olarak, bu kadarını hak eden birini bulana kadar bu duyguyu içinizde çok güçlü tutmayı tercih edersiniz.

Hepimiz dünyadan bir şeylerimizi saklamaya karar verdik. Birçoğumuz, başkalarının görmesini istemediğimiz ayrıntıları, yönleri veya sırları gizlemek için maskeler kullanıyor.

Toplum tarafından anlaşılmama veya yargılanma korkusu olabilir, ama hepimiz belirli özellikleri gizlemeye çalışıyoruz. En gizli düşüncelerimiz aynı zamanda kim olduğumuzu ve tercihlerimizin ne olduğunu da belirler.

Devam edin! Gerçekte kim olduğunuzu keşfetmek için maskenizi seçin.