Seçtiğin Şişe Sana Önemli Bir Mesaj Verecek


Ne tür bir seviyeye ulaşmaya çalıştığının bir önemi yok. Sağlık, aile, maddi durum, eğitim veya aşk ile ilgili bir hedef ise.

Rüyalar zaten niyetlerle yüklüdür, bu yüzden gerçekleşmesi için harekete geçmemize ihtiyaçları vardır. Bir tarih olmadan, herhangi bir plan yapma girişimi havada asılı kalacaktır.

Yol boyunca değişiklik yapman gerekip gerekmediği veya hedefe ulaşmanın bir şey tarafından ertelenmesi önemli değildir. Bir plan hedefe ulaşmak için değiştirilebilir ve uyarlanabilir, ancak plansız bir boşluğa paraşütsüz bir atlayıştan başka bir şey değildir.

Bu yüzden her zaman hedeflerini tanımlayarak ve takvimde bir yer vererek başla, günlerinde bir boşluk bırak. Ve şimdi başlayamıyorsan, önemli değil, ne zaman başlayacağına, eylem planının tasarımına ne zaman yaklaşacağına karar ver.

Bir Şişe Seç Ve Mesajını Al

Seçtiğin Şişe Sana Önemli Bir Mesaj Verecek
1.Şişeyi Seçtin
Eski hayallerini hatırlamanın zamanı geldi. Bunu düşündüğünde, her şeyin olduğundan daha iyi olduğunu düşünmemeye dikkat et. Her şey beklediğin gibi olabilir ve gelecekte daha iyi olacaktır. Geçmişten biri seninle iletişime geçerse şaşırma. Diğer insanlarla iletişim kurarak büyümen ve dönüşmen gerekir. Bazıları, seni bir sonraki bilinç düzeyine götürmek için hayatına girer. Sonucun her birinin gösterdiği çabaya bağlı olduğunu unutma.
2.Şişeyi Seçtin
Daima başkalarına verebileceğin her şeyi ver. Sana sunduklarını almaktan korkma. Hayat bir dengedir ve başkalarına ihtiyaç duyduklarında verirsen, ihtiyaç duyduğunda onlardan da yardım alabilirsin. Sana teklif edilirse kabul etmekten korkma. Kariyerinin / paranın / materyalinin güvenliğine dikkat etmen önerilir. Yanında fark etmediğin fırsatlar var.
3.Şişeyi Seçtin
Her şeyin yerinde olduğundan emin olmak için her zaman çok çalışıyorsun, ancak bu işi kendin yaptığından emin ol. Sadece başkalarının iyiliği için değil, aynı zamanda kendin için de çalışman şiddetle tavsiye edilir. Gerçekliğin, düşüncelerine, duygularına, inançlarına, eylemlerine ve hedeflerine dayalı olarak yaratılır. Sen akıllı bir insansın. Lider olmak için doğdun. Evrenle güçlü bir bağlantın var, böylece mucizeler yaratabilirsin.
4.Şişeyi Seçtin
İster romantik, ister aile, ister arkadaş olsun, ilişkilerini gözlemlemeni öneririz. Bir ilişkide dengeyi ve duyguları kontrol edebilen bir insansın. Hayat sana birçok yeni fırsat sunacak. Bunları zamanında yazman ve şansını denemen yeterli. Hedefler, eylemlerini belirleyecek ve onlara ulaşmana yardımcı olacaktır.

Share your Results:

Seçtiğin Şişe Sana Önemli Bir Mesaj Verecek

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı