Seçtiğiniz Bir Çiçek Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Söyler!

recipe-1.jpg

Çiçekler doğadaki en güzel sembolik şeylerden biridir. Çiçekler; aşk, yas, arkadaşlık ve özlem mesajları iletrler ama aynı zamanda kişiliğimizin en derin sırlarını bize gösterebilirler. Her çiçeğin kendine özgü bir anlamı vardır ve sizinle ilgili özel bir şeyi ortaya çıkartacaktır.

 1. En Çok Hoşunuza Giden Çiçeği Seçin

Seçtiğiniz Bir Çiçek Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Söyler!

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Nadir Bir Kişilik

  Bir orkide seçmek, içinde lüks, erkeksi ve nadir ihtişamın simgesi olan bir güzelliği temsil eder. Sevecen ve olgunlaşmış, sofistike ve diğerlerinin hayranlık duyduğu şefkatli bir tarafınız var. Zarif bir şekilde yürür ve konuşursunuz. Kendinizi her konuda iyi korur ve sabırlı olmaya çalışırsınız. 

  Orkide, sevgi dolu bir kişiliği temsil eder ve diğer kişilerde de bu güzelliği bulmak istersiniz. Aynada çok zaman harcayabilirsiniz çünkü en iyi şekilde görünmek ve güzel giyinmek istersiniz. Şımartılmış olmak sizin için vazgeçilmezdir. Her hafta, tırnaklarınızı, saçınızı, cilt bakımınızı veya bronzlaşmayı vb. kişisel bakımınızı yapmayı ihmal etmezsiniz. Bu nedenle içeride ve dışarıda doğal olarak çekici olursunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Şanslı Bir Kişilik

  Eğer iki numaralı çiçeği seçtiyseniz, para ve iyi bir servet sembolü seçtiniz. Bu çiçeğin sevdalılarının müreffeh bir bakış açısına sahip olmaları ve refah ve başarı elde etmeleri gerekmektedir. Bazı ülkeler bu çiçeğe asalet ve refahın sembolü olarak çok değer veriyorlar. 

  Kendinizi kraliyet ailesinden görüyorsunuz ve doğal olarak bir profesyonel kariyer ve güç pozisyonunun girişimcisi ya da kişisi olabilirsiniz. Başkalarına karşı şefkatli davranıyorsunuz, ama herhangi bir düşman sizin yolunuzu keserse, kindar olan yanınız ortaya çıkıyor. Birisinin sizi yanlış anlaması durumunda iddialı olmaktan korkmazsınız. İlişkilerinizde her zaman, mutlu ve tatmin edici bir evliliğe sahip olursunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  İhtiyatlı Bir Kişilik

  Kişiliğiniz, ya geçmişte zarar gördüğünüz ya da kendinizi zararlı insanlardan ve durumlardan korumak için doğal bir eğilimle diğer insanlardan oldukça ayrılmıştır. İç güzelliğiniz var ve birazda içe dönük olabilirsiniz. 

  Sosyal durumlara daha az açıksınız. Sizin için birçok taraf var ve sadece birkaç kişinin anlayabileceği ya da empati yapabileceği karmaşık bir kişiliğiniz var. Mutlu ve iyi bir aile kurmak ve hayatınızın sonuna kadar yaşamak gibi bir arzunuz var.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Basit Bir Kişilik

  Basit bir kişiliğe sahipsiniz. En uygun favori tişörtü gibi, birçok yönden rahatlığı temsil edersiniz. İnsanlar sizin yanınızda güvende ve etrafınızda olmaktan mutludurlar. Çok iyi bir dinleyicisiniz ve diğer insanların sorunları olduğunda onları dinler ve ağlamaları için bir omuz sunarsınız. 

  Çok gösterişli biri değilsiniz. Birinin seni fark etmesini sağlayacak bir özelliğin yok. Ancak güzel, nazik, arkadaş yanlısı birisin. İnsanlar senin etrafında olmaktan zevk alıyor. Ailenizin ve çevrenizdeki diğer kişilerin en çok güvendiği kişi sizsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Hoşgörülü Bir Kişilik

  Bir konuyu oyalayıp, kafanızı sallamanız çok zaman alır. Başkaları için doğal bir hoşgörüye sahipsiniz ve çok sabırlı, hatta belki de yumuşak konuşan ve göze batmayan bir kişi olarak kabul edilirsiniz. 

  Meşgul olmayı ve hiçbir şey yapmamak yerine bir çeşit aktivite yapmayı tercih etmeyi seviyorsunuz. İşgal etmeyi ve tembel olmayı sevmiyorsunuz. Sosyal bir insansınız ve gruplara katılmayı ya da diğer insanlarla birlikte etkinliklere katılmayı seviyorsunuz. Bir ebeveyn olarak, iyi bir rol modelisiniz ve çeşitliliğe sahipsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Büyüleyici Bir Kişilik

  Bazen, pek çok yaşamı birlikte yaşadığınızı hissetmiş olabilirsiniz. Doğuştan gelen bilgelik ve derinliğiniz, tanıştığınız kişileri çok etkiler. İnsanlar sizi sarsılmaz bir gücü olan sevgi dolu bir insan olarak görüyorlar. 

  Sizi kızdırmak çok zaman alıyor ve birçok insan tarafından beğeniliyorsunuz. Ancak, gururlu bir insansınız ve sevdiğiniz kişilere romantik yönünüzü göstermeyi sevmiyorsunuz. Karanfil; derin, saf sevgi, kaprissizlik ve iyi şansların sembolüdür. Bu yüzden bu çiçeği seçerseniz, sizin için iyi bir yaşamın olması muhtemeldir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın