Bir Desen Seç Ve Ruhunun Ne İstediğini Öğren

Bazen belirli bir sembolü neden sevdiğimizi açıklayamayız. Bilmediğimiz duyuları içeren bilinçsiz seçimlerdir. Bu test ruhunun gerçekten ne istediğini öğrenmene yardımcı olacaktır.

Ruhunun gerçekten ne istediğini öğrenmek için resimdeki desenlerden birini seç.

resimdeki desenlerden birini seç.

Bir Desen Seç Ve Ruhunun Ne İstediğini Öğren
1.Deseni Seçtin
Bu figürü seçtiysen, muhtemelen ruhunun gerçekten istediği şey, insanlar, ilişkiler, ortamlar, düşünceler veya duygular olsun, onu kötü yapan her şeyden uzak durmaktır. Belki de hangi şeylerin sana iyi geldiğini ve başkalarının ne yapmadığını ayırt etmenin biraz daha fazla çaba gerektirdiği bir andan geçiyorsun. Enerjine dikkat et ve onu yalnızca kalbin için iyi olana ayır.
2.Deseni Seçtin
Bu sembolü seçtiysen, muhtemelen ruhunun istediği şey konsantre olmaktır. Belki kendini biraz dağınık veya kararsız buluyorsun ve her zaman olayların ortasında kalıyorsun. Karar vermek için çok fazla enerji harcıyorsun ama gerçekten olası yollardan birini seçmiyorsun.Pekala, bu sembol seni o odak noktasına bağlar. Seni sessiz olmaya, başkalarının ne düşündüğünü, ne yapman gerektiğini unutmaya ve gerçekten seni mutlu edeceğini düşündüğün şeyi seçmeye davet ediyor. Sonunda meyvesini verecek olan bu, sence de öyle değil mi?
3.Deseni Seçtin
Bu sembolü seçtiysen, ruhun sana onunla daha fazla bağlantı kurman gerektiğini söylüyor olabilir. Belki de kalbinin sesini dinlemeye cesaret edemediğin bir aşamadan geçiyorsun ve sonra zehirli ilişkiler, kötü alışkanlıklar ya da sessiz kalmana izin vermeyen milyonlarca faaliyetle sağır oluyorsun. Meditasyon yap, ruhsal yanına yaklaş, içinde barındırılan ve seni parçası olduğun tüm Evrenle bağlantıda tutan büyük güçten korkma.
4.Deseni Seçtin
Bu sembolü seçtiysen, ruhun muhtemelen sadelik istiyor. Belki de kendine meslekler, ilişkiler, taahhütler vb. Arınmanın, temizlemenin, sadece gerçekten ihtiyacın olanı seçmenin ve onunla kalmanın veya seni mutlu etmenin zamanı geldi. Her şeye uymak istemiyorsun, 'daha fazla'nın 'daha iyi' olduğunu düşünerek depolamak, biriktirmek istemiyorsun. Sadeliği ve minimalizmi sadece eşyalarınla değil, bağlarınla da uygula.
5.Deseni Seçtin
Önce bu sembolü seçtiysen, içinde içe bakmanı isteyen bir şey var. Kendinle gerçekten bağlantı kurmayalı ne kadar zaman oldu? Gerçekten kendine bakıp dinliyor musun? Yoksa görmemeyi tercih ettiğin bir acı mı var? Bu sembol seni korkunu kaybetmeye, ne olduğuna, ne hissettiğine ve ne istediğine dikkat etmeye, yargılamadan, her zaman çok hoş olmasa da affetmeye, iyileştirmeye ve kendini olduğu gibi kabul etmeye hazır sevgi dolu bir bakışla davet ediyor.
6.Deseni Seçtin
Eğer bu deseni seçtiysen, ruhun muhtemelen 'klanınla ilgilenmek' istiyor. Ailenle zaman geçir, arkadaşlarınla tanış, sana gerçekten iyi gelen bağlara kaliteli zaman ayır. Yardım iste, kendine sarıl ve ilgilen.

Share your Results: