Aura Testi: Sihirli Bir Taş Seç


Çin tıbbında bizde bir şekilde eksik olan bazı renkleri kullanma eğilimimiz olduğuna inanılır.

Örneğin, her zaman siyah rengi kullanırsak, hayatımızda ve auramızda eksik olan su elementini yenilemeye çalışırız. Benzer şekilde, auranın neye susadığını belirlemeye çalışan birçok ‘test’ vardır. Ancak, bu aura testi farklıdır.

Teste başlamak için sana 6 sihirli taş ve farklı kozmik enerjiler yayan 6 ayırt edici mücevher sunuyoruz. Her birinin auranla etkileşime girdiğine, iyileştiğine veya belirli koşullara uyum sağlamana yardımcı olduğuna inanılıyor.

Zihnini boşalt ve sana sunulan görüntüyü gözlemle. Seni en çok çeken taş hangisi?

Bir Taş Seç

Aura Testi: Sihirli Bir Taş Seç
1. Yakut'u Seçtin
Seçimin, muhtemelen hayatında tutkulu bir desteğe ihtiyacının olduğunu gösteriyor. Son birkaç ayda enerjinin çoğunu boşa harcamış olabileceğin için Chi seviyenin yükseltilmesi gerekiyor. Enerjini tüketen bir şey veya birileri var mı? Bu taş, kendine olan güvenine yardımcı olabilir ve kendini yeniden güçlü hissetmeni sağlayabilir. Yakut, kötülükten korunmak ve enerji seviyelerini yükseltmek için harika bir taştır. Geçmişte, bir yakutun yaşam coşkumuzu simgeleyen vücut ısısını artırabileceğine inanılıyordu.
2.Akik'i Seçtin
Seçimin, doğayla ve kendinle olan ilişkini güncellemen gerektiğini söylüyor. Bir akik'i toprağa gömmenin burayı büyülü yapacağına inanılıyordu. Muhtemelen şu anda ihtiyacın olan şey bu, hayatındaki umudu canlandırmak. Belki şüphelerin var ve sana dünyanın sihirli olduğunu, senin sihir olduğunu hatırlatacak bir şeye ihtiyacın var! Akik, insanların daha yüksek varlıklarla temasa geçmesine yardımcı olduğu için çok ünlü bir taştır. İnancın mı kırıldı? Bu bir akik kullanılarak geri yüklenir. Cesaret de akik ile restore edilir.
3.Turkuaz'ı Seçtin
Seçimin, muhtemelen kendini ihmal ettiğini, stresli ve sağlıksız durumlara izin verdiğini söylüyor. Turkuaz taşı çok iyileştiricidir, aurayı güçlendirebilir ve onarabilir. Ayrıca birçok Kızılderili kabilesindeki şifacılar tarafından dünyada şifa hizmetlerini artırmak için kullanıldı. Turkuaz'ı seçerek, muhtemelen çekiciliğini de geliştirmek istersin. Bu Turkuaz mücevherini kim takarsa, her zaman fark edilmemesi zor bir aura yayar. Birçoğu, turkuazın ışıltılı ve muhteşem görünmelerine gerçekten yemin eder.
4. Aytaşı'nı Seçtin
Ay taşını seçtiysen, muhtemelen seni uzun süre rahatsız edecek bir şeyi serbest bırakman gerekecektir. Aytaşı duygularımızla sihirli bir köprü görevi görür ve bu nedenle saklamaya çalıştığımız tüm bu duygularımızı serbest bırakmamıza yardımcı olur. Kalplerimize dokunmamıza, öz sevgi ve güveni artırmamızı sağlayarak, uykusuzlukla savaşmaya yardımcı olur. Aynı zamanda ihtiyaçlarımızı ve umutlarımızı besleyerek İlahi-Dişil ile bağlantı kurmamızı sağlar.
5.Obsidiyen'i Seçtin
Seçimin, enerjilerini hemen şimdi topraklaman gerektiğini söylüyor. Obsidiyen, en dünyevi taşlardan biridir, karanlık ve çoğunlukla siyahtır, Dünya elementi ve onun yönetici gezegeni, zamanın efendisi Satürn ile ilişkilidir. Hayatın üzerinde meditasyon yapman ve onu iyileştirmenin yollarını bulman gerekir. Stresli bir dönemden geçtin ve ilahi enerji kaynağına erişmen mi gerekiyor? Eğer öyleyse, obsidiyen gerçeklikle temasa geçmene ve enerjini yenilemene yardımcı olabilir.
6. Ametist'i Seçtin
Ametist'i seçtiysen, muhtemelen ruhunun tozunu almak için biraz taze büyülü havaya ihtiyacın vardır. Çeşitli ve rahatsız edici uyaranların duyularımıza ve sihirli güçlerimize zarar verdiği bir dünyada yaşıyoruz. Ametist ayık kalmamıza ve bizim için gerçekten önemli olanı algılamamıza yardımcı olur. Aynı zamanda hayal gücümüzün bir kez daha yaratıcı olmasına yardımcı olur. Ametist, zihnimizi bulandıran enerjilerden kaçınır ve auramızı olumsuz etkilere karşı sihirli bir şekilde aşılar. Ayrıca sezgilerine yardımcı olacak ve seni İlahi olanın sınırsız sevgisine açacaktır.

Share your Results:

Aura Testi: Sihirli Bir Taş Seç

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı