Seçtiğiniz Taş Size Şu Anda Hayatınızda Hangi Aşamada Olduğunuzu Söyleyecektir!

En sevdiğiniz taşı seçin ve şu anda hayatınızın hangi aşamada olduğunu öğrenin.

Bir Taş Seçin

Seçtiğiniz Taş Size Şu Anda Hayatınızda Hangi Aşamada Oolduğunuzu Söyleyecektir!
1.Turkuaz Taşını Seçtiniz
Yakında hayatınıza büyük değişiklikler gelecek. Şu anda kendinizi şaşkın hissediyor olabilirsiniz, ama gerçekten endişelenmenize gerek yok. Sabırlı olmalısınız ve kendinizi kişisel gelişime adamalısınız. Hayatın kendisi sizi doğru yöne götürecektir. Gelecekteki değişiklikleri beklerken olumlu tutumunuzu ve sabrınızı sürdürün.
2.Malakit Taşını Seçtiniz
Bilinçaltı bir düzeyde, daha bilinçli bir yaşam için çaba gösteriyorsunuz. Bazen yaşadığınızı hissedersiniz, ancak derin bir nefes alamazsınız. Daha bilinçli yaşamak için, değerlerinizi ve dünyaya karşı tutumunuzu yeniden düşünmeniz gerekecek. Evet, zor olacak, çok çalışmanız gerekecek, ancak ilerlemeye devam ederseniz, niteliksel olarak farklı bir yaşam elde edersiniz.
3.Pembe Kuvars Taşını Seçtiniz
Bu taşı seçmek kendinizi iyi hissetmeniz gerektiği anlamına gelir. Sonunda hayatınız iyileşti. Hayatınızda hayal ettiğiniz her şeyi başardınız. Hayatın döngüsel olduğunu, yani er ya da geç durumunuzun değişebileceğini unutmayın. Olanlar için endişelenmeyin. Hayata olumlu bir bakış açısının ne demek olduğunu zaten biliyorsunuz!
4.Güneş Taşını Seçtiniz
Olumsuz duygularla boğulmuş hissedebilirsiniz, birine karşı kıskanç olabilirsiniz. Bu durumda üzülmeyin. Olumsuz duygular bizim bir parçamızdır, ama bu durumda kalmayın. Sinir sisteminizi ve genel sağlığınızı olumsuz etkilediğini unutmayın!
5.Opal Taşını Seçtiniz
Bu, tüm eski alışkanlıklarınızı temizleyerek hayatınızda bir yenilenme zamanıdır. Size neşe getirmeyen insanlarla bağlarınızı koparın. Doğal dürtülerinize direnmeyin. Ruhunuz ve bedeniniz için çok önemlidir!
6.Dalmacyalı Jasper Taşını Seçtiniz
Bu taşı seçmek duygularınızı bastırdığınız anlamına gelir. Kendinize karşı bile dürüst olmanıza izin vermiyorsunuz. Bazı nedenlerden dolayı, kendinizi otomatik olarak kilitlemeyi ve gizli tutmayı seçersiniz. Bunun neden olduğunu anlamaya çalışın.