Bir Desen Seç ve Zihninin Nasıl Çalıştığını Anlatalım

Günlük nesneler, desenler ve şekillerdeki seçenekleriniz, zihninizin çalışma şeklini yansıtır. Tercih ettiğimiz deneyimlerimize ve zihniyetimize benzer şekillere daha çok çekiliyoruz. Şimdi bir şekil seçin ve zihninizin nasıl çalıştığını öğrenin.

 

Bir Desen Seçin

Bir Desen Seç ve Zihninin Nasıl Çalıştığını Anlatalım
1.Açık ve Farklı Şeklini Seçtiniz
Desende, çok basit bir tasarım oluşturmak için bir araya gelen net ve farklı çizgiler görüyoruz. Farklı taraf açıkça görülebilir; açılar da öyle.Bu görüntüyü seçtiyseniz, hayatta basit ve kesin şeylere doğru çekildiğiniz anlamına gelir. Karmaşık şeyleri parçalayabilir ve her şey için daha basit çözümler sunabilirsiniz. Bu yeteneğinizle, problemleri çözmekte mükemmelsiniz. Bu nedenle, zihniniz önce anlar, çözer ve sonra sonuçlandırır.
2.Birleştirmek Şeklini Seçtiniz
Desende, karmaşık bir yapı oluşturan birbirine bağlı çizgiler ve köşeler olduğu için anlaşılması biraz zordur.Bu desen seçimi inceliklerini anlamaya çalışırken, sorunun derinliklerine gitmek anlamına gelir. Dış görünüşlere gitmiyorsunuz. İlk sorunu anlayıp daha sonrasında iyi düşünülmüş pratik çözümler sunuyorsunuz. Bu nedenle, zihniniz oldukça algılayıcıdır ve karmaşık şeyleri anlamak için bir araya getirilmiştir.
3.Düz ve Cesur Şekli Seçtiniz
Bu desen, her biri cesurca ve belirgin bir şekilde öne çıkan daha az çizgiye sahiptir.Bu sizin seçtiğiniz desen ise, basit ve cesur şeylere yöneldiğiniz anlamına gelir. Açık, cesur ve gereksiz şeyleri karmaşıklaştırmıyorsunuz. Bu nedenle, aklınız daima hayattaki basit şeylere ve basit güzelliklerden doğanlara yönelir.
4.Karmaşık ve Katmanlı Şekli Seçtiniz
Karmaşıklık ile sadelik, bu deseni karakterize eden şeydir. Geometrik kurallar ancak çok karmaşık bir şekilde takip edilir. Bu güzel desenin deşifre edilmesi zaman alır.Bu sizin seçtiğiniz desense, beyninizde birçok katman olduğu anlamına gelir. Sadece karmaşık olmaktan daha fazlası. Kişiliğiniz için, çevrenizdeki insanların çoğuna gizemli olduğunuz pek çok renk var. Diğerleri arasında sizi ön plana çıkaran bir çekiciliğiniz var.
5.Çözüm Odakli Şekli Seçtiniz
Bu modeldeki şekil karmaşık görünüyor ancak yakından takip ederseniz, tüm tarafları bulacaksınız. Bu desende gizli hiç bir şey yok.Bu deseni seçmek, çözüm bulmakta zorlandığınız anlamına gelir. Karmaşık senaryoyu anlamak için kalıpları araştırır, analiz eder ve kristal netliğinde çözümler sunarsınız.
6.Dışa Dönük Şeklini Seçtiniz
Harici olarak yönlendirilen bu model, sınırlı bir sınırlama olmadan yaratıcılığıyla ön plana çıkan bir desendir. Kenarlar ve köşeler ayrılır ve farklı desenler oluşturur.Bu deseni seçtiyseniz, bu dışa dönük biri olduğunuz anlamına gelir. Başkalarıyla birlikte olmayı seviyorsunuz, etrafınızdaki insanlarda güzellik buluyorsunuz. Her zaman bir yabancının bakış açısıyla düşünürsün. Başkalarından sakladığınız hiçbir şey yok ve büyümenize yardımcı olan şey ise insanların arkadaşlığıdır.
7.İçe Dönük Şeklini Seçtiniz
Bu desende, piramitlerin içe doğru çok iyi hazırlanmış bir şekilde işaret ettiğini açıkça görebiliriz. Bu basit tasarım buna birden fazla katmana sahiptir. Her satır, tasarımın merkezinde yatan bir kaynaktan çıkar.Bu tasarımı seçmek, içe dönük olduğunuz anlamına gelir. Kendi dünyanız var ve düşüncelerinizi kendinize saklıyorsunuz. Kişiliğinizin birden fazla boyutu var ve kişiliğinizin yansıttığı mükemmellikler farkındalığınızdan kaynaklanır. Güzel dış çekirdeğiniz iç kişiliğinizden oluşur.
8.Mükemmelliyetçi Şeklini Seçtiniz
Bu basit Karmaşık desen kendi güzelliğine sahiptir.Bu deseni seçtiyseniz, yetenekli olduğunuz ve hayatta daha ince şeylere eğilimli olduğunuz anlamına gelir. Her zaman doğal olan ve çoğu insan tarafından görülemeyen güzelliği seviyorsunuz. Yetenekli tarafınız, zamanın sınanması anlamına gelen sanat yaratmaya gayret eder.