Fotoğrafa iyi bakın gördüğünüz şey kişiliğinizi yansıtıyor

kisilik-1-1.jpg

Bu fotoğraf baktığınızda gördüğünüz ilk şey kişiliğinizi yansıtıyor. Psikolojide sıkça kullanılan bu kişilik testleri de internet ortamında da yaygın olarak karşımıza çıkıyor. Bilinçaltı, nesne algılama ve dikkat konularında ipuçları veren testlerden birini getiriyoruz karşınıza.

 1. Bu Fotoğrafta ilk olarak ne gördünüz?

  1. AĞAÇ
  2. GORİL
  3. ASLAN
  4. BALIK

Fotoğrafa iyi bakın gördüğünüz şey kişiliğinizi yansıtıyor

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Ağaç Gördünüz

  Mantıklısınız, beyniniz kalbinizden önce geliyor. Bu nedenle kariyerinizde iyi bir noktadasınız. Her şeye mantıkla yaklaşmanız, hayatınızda aldığınız kararlarda da etkili. Ancak dikkatli olmalısınız, çünkü hayatın mantıksal tarafında çok fazla odaklanmak duygularınıza gölge düşürebilir. Mümkün olduğunca risklerden kaçınırsınız. 

  Fakat bazen sizin kontrol edebileceğiniz riskler daha fazla fırsat demektir. İnsanlara ilham veren muhteşem liderlik becerileriniz var. Başarısızlıklardan korkmayın, çünkü başarısızlık da hayatın bir parçası. Önemli olan her düşüşte kalkmayı bilmektir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Goril Gördünüz

  Goril fotoğrafın sol tarafındadır ve erkek enerjisini temsil eder. İlk önce goril gördüyseniz, kendinize güvenle ilgili bazı sorunlarla karşı karşıya kaldığınız anlamına gelir. Utangaç bir yapıya sahipsiniz ve daha iyi şeyler yapmak adına kendinize baskı uyguluyorsunuz. 

  Başkalarını ve başkalarının ihtiyaçlarını her zaman kendinizden daha fazla önceliyorsunuz. Gelişmenizde size yardımcı olacak bilgileri edinebilme yeteneğiniz var. Başkalarının göremediği şeyleri araştıran bir zihne sahipsiniz. Bu size başkalarının sahip olmadığı bir anlayış kazandırıyor.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Aslan Gördünüz

  Aslan kadın enerjisini sembolize eder. İlk olarak aslanı görenler, dürtüseldir ve içgüdülerini sık sık takip eder. Eğlenme isteği bazen başkalarına zarar verebilir. Daha fazla dikkate ihtiyacı olan birisiniz. Başarma arzusu o kadar büyük ki yaptığınız çalışmanın size bir getirisi olmasa bile yarıda bırakmıyorsunuz. 

  Kalabalığı takip etmekten hoşlanmazsınız. Bunun yerine, ister iyi ister kötü olsun kendi düşüncenizi takip ediyorsunuz. Başkalarının sizi doğru yola götürebileceğini bildiğiniz zamanlarda bile kendi yolunuzdan sapmıyorsunuz. Çünkü kendi yaptığınız hatalar size mutluluk verir. Kilo vermek için başkalarından yardım istemelisiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Balık Gördünüz

  Balık, hayatın çelişkili ikiliğini sembolize eder. İlk önce balıkları gördüyseniz, içinizdeki gerçek sizi etrafınızdan gizliyorsunuz demektir. 

  Gerçekten olduğunuz kişiyle tamamen farklı, belki de zıt bir kişilik sergilersiniz. Taşıdığınız derinliği ortaya çıkarmıyor çünkü sizi anlamayacaklarını düşünüyorsunuz. Bütün karmaşasına rağmen yaşamı, doğayı ve insanları seviyorsunuz.  Sonuçlarınızı Paylaşın