Bir Şişe Seç Ve Manevi Mesajını Al

Manevi mesajlar ve deneyimler rehberlerimizin bizimle konuşma şeklidir. Hayatlarımızı nasıl yaşayabileceğimiz, yalnız olmadığımıza dair rahatlık sağlayabileceğimiz, hatta güven verici bir sanal kucaklama olarak hizmet edebileceğimiz konusunda bir rehberlik veya bilgi kaynağı olabilirler. Çoğu zaman, bu mesajlar bize “doğru” veya “daha iyi” yönde ilerlediğimize dair cevaplar veya onaylar verir.

Resme dikkatlice bir bak ve sana en çok hitap eden birini seç.

Bir Şişe Seç

Bir Şişe Seç Ve Manevi Mesajını Al
1.Şişeyi Seçtin
Rehberlerin, etrafındakileri kabul ettiğin ve sevdiğin kadar kendini sevmeni ve kabul etmeni ister. Şimdi kendinede aynı saygıyı göstermenin ve ne kadar harika olduğunu hatırlamanın zamanı geldi. Sen İlahi bir ışık varlığısın ve etrafındaki dünyaya büyük bir armağansın! Bunu hep hatırla ve düşün, kendin için konuş nasıl dikkatle gözlemlemek gerekir.
2.Şişeyi Seçtin
Son zamanlarda çok çalışıyorsun! Zevk almak için bugün biraz zaman ayır! Sadece ihtiyaç duyduğun zamanda orada olmak ve son zamanlarda yaptığın sıkı çalışmanın meyvelerinin tadını çıkarmak, ilerledikçe kendini gençleşmiş ve güçlenmiş hissetmeni sağlayacaktır.
3.Şişeyi Seçtin
Çekim yasası çok gerçektir ve son zamanlarda onunla olan bağlantında neyin yanlış olduğunu merak ediyorsun. Arzu enerjisi üzerinde çalışmadığından, ancak zaten senin olan bilinç enerjisinden geçtiğinden emin ol. Kaderinin zaten içinde olduğunu ve yapman gereken tek şeyin içine girmek ve etrafında tezahür etmesine izin vermek olduğunu hatırlamak için bir dakikanı ayır.