Seçtiğin Aslan İdeal Partnerinin Nasıl Olacağını Söyleyecek

İdeal partnerinin nasıl olduğunu öğrenmek istiyorsan resimdeki aslanlardan birini seçmen yeterli.

Bir Aslan Seç

Seçtiğin Aslan İdeal Partnerinin Nasıl Olacağını Söyleyecek
1.Aslanı Seçtin
Hava gibi çok parlak ve güçlü duygulara ihtiyacın var. İhtiyacın olan partner öyle bir kimsedir ki, yerden her an kopup dağlara, sahile veya deniz tabanına yuvarlanabilirsiniz. Her gün seni şaşırtacak ve hatta şok edecek ilginç bir insana ihtiyacın var.
2.Aslanı Seçtin
Seçimin, ruhsal, zeki ve hatta bilge bir kişiye ihtiyacın olduğunu söylüyor. Sakin ve mantıklı bir hayat arkadaşına ihtiyacın var. Partnerin sürekli ilerlemeli, gelişmeli ve her zaman varlığın yeni yönlerini anlamalıdır. Sen de onun yanındasın. İkiniz de doğa filozofları ve meraklı doğa bilimcileri olmalısınız.
3.Aslanı Seçtin
Ayaklarının üzerinde sıkı duran güvenilir birine ihtiyacın var. O tam olarak ne istediğini biliyor ve hayatında çoktan çok şey başardı. Hırslı planları olması ve güneşin altında mümkün olduğunca iyi bir yer edinmeye çalışması senin için önemlidir. Sen onun ilham kaynağı ve yeni başarılarına ilham veren kişi olmak istiyorsun.
4.Aslanı Seçtin
Hayatını zaten büyük bir servet kazanmış ve belirli bir statüye sahip biriyle ilişkilendirmek istiyorsun. Sen onun içini görmek istiyorsun; her zaman haklı olduğundan emin olan, geleceğe cesurca bakan ve iktidar yükünden korkmayan birini görmek istiyorsun.
5.Aslanı Seçtin
Hayatın zorluklarına ve sıkıntılarına karşı birlikte göğüs gereceğin bir partner istiyorsun. O senin taş duvarın, savunman, ve limanın olmalı. Her zaman onun yanında olmalısın.
6.Aslanı Seçtin
Senin için en önemli şey, partnerinin tüm değerler arasında ilk sırada ailesine değer vermesidir. İdeal partnerin örnek olmalı ve her zaman senin yanında yer almalıdır.