Resimde Gördüğün İlk Şey Gelecekteki Aşkının Önemli Bir Yönünü Ortaya Çıkaracak

Yeni biriyle tanışacak mıyız? Önemli bir karar mı vereceğiz? Bir son mu yaklaşıyor? Bu test ile öğrenebilirsin.

Yakın gelecekte aşkta bize ne olacağını kaç kez merak ediyoruz? Yeni biriyle tanışacak mıyız? Önemli bir karar mı vereceğiz? Şüpheler netleşecek mi? Bir son mu yaklaşıyor? Gelecek bir sürpriz kutusuysa, aşk onu daha da tahmin edilemez kılar!

Bu test bununla ilgili. Elbette tam olarak ne olacağını tahmin edemiyoruz ama olası senaryoları düşünmeye biraz daha yaklaşabiliriz.

Aşağıdaki resme bakarak aşk geleceğinin neler içerdiğini öğrenebilirsin. İlk önce dikkatini çeken nedir? Bunun hakkında fazla düşünme, ilgini çeken ilk şeyi söyle ve bunun ne anlama geldiğini öğren.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey Gelecekteki Aşkının Önemli Bir Yönünü Ortaya Çıkaracak
Gözleri Gördün
Keşfetmeyi seçtin. Çoğu kişi gözlerin ruhun en samimi ifadesi olduğunu söyler; Gerçekle ve kalple ilgilidirler. Bu yüzden aşkta gözlerini açmanın çok önemli bir sembolik yükü vardır.Bu, geleceğinde şimdiye kadar inkar ettiğin veya henüz keşfetmediğin bir şeyi görmeye teşvik edileceğin anlamına gelir. Aniden her şeyi anladığın o anlar gibi, geleceğin de sana ya da eşine karşı kesin bir sevgi vaat ediyor. Kalbini yönlendirirsen, istediğin yolu göreceksin.
Kelebek Gördün
Dönüşümü seçtin. Aşkın geleceği sana önemli ve olumlu bir değişim ve bir çiçeklenme vaat ediyor. Uzun zamandır demlenen, şekillenmeye ve meyve vermeye başlayan bir şey var. Belki de seni olumlu yönde değiştiren, besleyen ve kalbinde bütün hissetmeni sağlayan bir karar, ileriye doğru bir adım, bir ayrılık veya başka bir dönüşümdür.
Ayları Gördün
Sen karanlığı seçtin. Bu mutlaka olumsuz değildir, panik yapma. Ay parlaklık ve gölgedir, ancak temelde döngü, evreler ve harekettir. Bu aşk geleceğinin değişiklikler, geçiş ve yenilenme ile işaretleneceği anlamına gelir.Bu, çoğu zaman duygularından o kadar emin olamamana yol açabilen bir doğum ve ölüm döngüsüdür. Ama her şey sürecin bir parçası olacak. Kendine zaman ver, her şeyi kontrol etmek istemezsin. Duyguların yanı sıra ayın döngüsünün dalgalandığını ve dönüştüğünü unutma. Bu senin için büyüme zamanı olacak.
Yıldızları Gördün
Parlaklığı seçtin. Bu, gelecekteki aşkının bir başlangıçla işaretlenmiş olabileceği anlamına gelir. Bir şey doğar, bir şey ışık alır, bir şey başka bir enerjiyle geri gelir ve bu seni besler, tok hissetmeni sağlar. Aşık olman, biriyle farklı bir şekilde yeniden tanışman veya hatta bir anlamda yeniden doğman, hak ettiğin sevgiyi kendine çekmeni sağlayabilir. Bu sevinç ve açık bir kalp zamanıdır.
Üçgenleri Gördün
'Macera'yı seçtin. Gelecekteki aşkın hareketsiz bir şey olmayacak. Aşkta yoğun ve derin bir enerji doğacak (veya yeniden doğacaktır). Şimdiye kadar hiç denemediğin şeyleri deneyimlemen ve cesaretlenmen için kendini daha güvende hissedeceksin. Bir yolculuk, farklı bir ilişki biçimi, alışkanlıklarda bir değişiklik ya da adrenalin patlamasını ve ilk kez bir şey yapmaya cesaret etmenin zevkini aniden geri getiren başka bir mola olabilir. Aşk maceralarının zamanı geldi.

Share your Results: