Elinin Büyüklüğü Psikolojik Profilini Belirlemene Yardımcı Olacaktır


Psikologlar, ellerimizin boyutunun karakterimiz hakkında çok şey söyleyebileceğini gözlemledi! Bu basit testimizi yap ve kendin gör! Elini ölç ve kişilik özelliklerini öğren.

Bileğini sağ veya sol elinle düzelt. Ardından baş parmağını diğer elinin dirseğine koy ve orta parmağınla bileğine ulaşmaya çalış. Başarılı olursan, büyük elin olur. Orta parmağın ile bileğin arasındaki mesafe çok küçükse, orta elin vardır. Mesafe büyükse, küçük bir elin vardır.

Bir El Seç

Elinin Büyüklüğü Psikolojik Profilini Belirlemene Yardımcı Olacaktır.
Büyük El
Hassas ve savunmasız bir insansın. Çoğu zaman kendi utangaçlığının ve çekingenliğinin üstesinden gelmen gerekir. Ancak bu, hedeflerine nasıl ulaşacağını bilmediğin anlamına gelmez. Sadece kendi, daha sofistike ve kurnaz yollarla yaparsın. Hayatta daha başarılı olmak için utangaçlığınla savaşmalısın. Kendine inan ve fikirlerini çevrendeki insanlara açık ve net bir şekilde ifade etmeyi öğren. Ancak o zaman iyi sonuçlar bekleyebilirsin.
Orta El
Duygusal olarak kararlısın. Seni kızdırmak çok zordur ve bu nedenle nadiren tartışmalara ve çatışmalara girersin. Ancak bu, çok sayıda arkadaşın olduğu anlamına gelmez, çünkü arkadaşlığı çok ciddiye alırsın ve yalnızca zaman içinde test edilmiş insanlarla yakınlaşmayı tercih edersin. Daha fazla duygu göstermen tavsiye edilebilir. Çok sakin ve ölçülü yaşam, zamanla, uzun süreli depresyonun ortaya çıkabileceği gri, sonsuz bir rutine dönüşür.
Küçük El
Sorunlardan korkmayan, ancak onları acilen çözmeyi tercih eden çok enerjik ve amaçlı bir kişi olarak adlandırılabilirsin. Önlenemez enerjin hem işte hem de özel yaşamında sana çok yardımcı oluyor. Bununla birlikte, enerjin ve aceleciliğin genellikle fiziksel ve duygusal tükenmeye yol açar. Enerji rezervlerini korumaya çalış ve daha ölçülü davran.

Elinin Büyüklüğü Psikolojik Profilini Belirlemene Yardımcı Olacaktır

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı