Elinin Büyüklüğü Psikolojik Profilini Belirlemene Yardımcı Olacaktır

Psikologlar, ellerimizin boyutunun karakterimiz hakkında çok şey söyleyebileceğini gözlemledi! Bu basit testimizi yap ve kendin gör! Elini ölç ve kişilik özelliklerini öğren.

Bileğini sağ veya sol elinle düzelt. Ardından baş parmağını diğer elinin dirseğine koy ve orta parmağınla bileğine ulaşmaya çalış. Başarılı olursan, büyük elin olur. Orta parmağın ile bileğin arasındaki mesafe çok küçükse, orta elin vardır. Mesafe büyükse, küçük bir elin vardır.

Bir El Seç

Elinin Büyüklüğü Psikolojik Profilini Belirlemene Yardımcı Olacaktır.
Büyük El
Hassas ve savunmasız bir insansın. Çoğu zaman kendi utangaçlığının ve çekingenliğinin üstesinden gelmen gerekir. Ancak bu, hedeflerine nasıl ulaşacağını bilmediğin anlamına gelmez. Sadece kendi, daha sofistike ve kurnaz yollarla yaparsın. Hayatta daha başarılı olmak için utangaçlığınla savaşmalısın. Kendine inan ve fikirlerini çevrendeki insanlara açık ve net bir şekilde ifade etmeyi öğren. Ancak o zaman iyi sonuçlar bekleyebilirsin.
Orta El
Duygusal olarak kararlısın. Seni kızdırmak çok zordur ve bu nedenle nadiren tartışmalara ve çatışmalara girersin. Ancak bu, çok sayıda arkadaşın olduğu anlamına gelmez, çünkü arkadaşlığı çok ciddiye alırsın ve yalnızca zaman içinde test edilmiş insanlarla yakınlaşmayı tercih edersin. Daha fazla duygu göstermen tavsiye edilebilir. Çok sakin ve ölçülü yaşam, zamanla, uzun süreli depresyonun ortaya çıkabileceği gri, sonsuz bir rutine dönüşür.
Küçük El
Sorunlardan korkmayan, ancak onları acilen çözmeyi tercih eden çok enerjik ve amaçlı bir kişi olarak adlandırılabilirsin. Önlenemez enerjin hem işte hem de özel yaşamında sana çok yardımcı oluyor. Bununla birlikte, enerjin ve aceleciliğin genellikle fiziksel ve duygusal tükenmeye yol açar. Enerji rezervlerini korumaya çalış ve daha ölçülü davran.