Tanrıça Ruh Hayvanınız Hangisi?

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_69d73034-db0d-42a6-9888-a0c30d33bbaa-1.jpg

Muhtemelen evinizde birkaç kristalden daha fazlasına sahip olabilirsiniz ve yıldız işaretlerinin, kişilik özelliklerinizi bildiğini biliyor olabilirsiniz. Ama bilmediğiniz şey, tanrıça hayvanlarının kavramıdır.

Sizi temsil edebilecek sayısız tanrıça hayvanı var, ama bu dördü en çok öne çıkanlardır.

 1. Yapmanız gereken tek şey, sizi temsil ettiğini düşündüğünüz hayvanı seçmek ve onunla ilgili olan Tanrıça etkisini okumak.

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D

Tanrıça Ruh Hayvanınız Hangisi?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  A: Arı Tanrıçasını Seçtiniz

  İnanılmaz Derecede Çalışkansınız

  Arı tanrıçası etkileyici bir şekilde yönetilir, vicdanlı ve çalışkandır. Bu size benzerse, elinizi kirletmekten veya belirli bir göreve sıkışmaktan korkmadığınıza eminim. Her zaman hesaba katılabilen bir takım oyuncusu olursunuz, ancak aynı zamanda başkalarının dahil olup olmadığına karar vermeyecek bir bağımsız ruh da olursunuz.

  Zaman zaman bunu kolaylaştırmaktan korkmayın. Arı tanrıçalarının bile kırılmaya ihtiyaçları vardır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  B: Kuş Tanrıcası

  Sosyal grubunuzdaki aktivistsiniz.

  Bir kuş tanrıçası dostluk, sosyalleşme ve başkalarıyla kalıcı bağlantılar kurma tutkusuyla beslenir. Bu tür bir hayvan tanrıçası, aynı zamanda, iyi dövüşe karşı savaşmak için başkalarını teşvik ederek ve onlara ilham vererek dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışır.

  Sosyal çevrenizde aktivistiyseniz ve diğer insanları etkilemek için gerçek bir şansa sahipseniz, bir kuş tanrıçası olabilirsiniz. Kendinizi çok fazla veya aşırı çalışmaktan alıkoymayın. Meditasyon ve farkındalıkla dünyayı daha iyi bir yer yapabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  C: Kedi Tanrıçası

  Sen meraklı ama tutkulu bir insansın.

  Eğer güçlü bir ahlaki değerler kümeniz varsa ve bu inançların davranışlarınızı, kararlarınızı ve tutkularınızı etkilediğini fark ederseniz, bir kedi tanrıçasısınız demektir. Bir kedi tanrıçası, doğru olan şey için savaşmaktan korkmayan tutkulu bir ruhtur. Sen şiddetli ve bağımsızsın ama aynı zamanda diğer insanları yukarı kaldırmaya kendi hayallerini ve hırslarını gerçekleştirmelerine yardım etmeye kendini adamışsın.

  Yaşamınızı araştırırken, yaptığınız aynı inançları paylaşmayan insanlarla tanışmak zorundasınız. Bu insanların düşünceleri hakkında endişelenmeyin. Herkesi memnun edemezsiniz!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  D: Yılan Tanrıçası

  Başkalarının duygularını hissediyorsunuz ve analitiksiniz.

  Yılan tanrıçaları yaşamın, enerjinin, şifanın ve ruhsal hareketin simgesidir. Başkalarına karşı empatik olursanız ve çevrenizdekilere benzer duyguları hissediyorsanız, bu bir yılan tanrıçası olduğunuzu gösterir.

  Bir yılan tanrıçası olmak size harika bir arkadaş edinebilir ve arkadaşı anlayabilir. Bununla birlikte, kendinizi başkalarının yaşamlarına çok fazla batırmak bazen iyi olmaktan daha fazla zarar verebilir. Güçlü sınırların korunması sizi diğer insanların duygusal kargaşalarına karşı korurken diğer yandan da alanlarına saygı duymanızı sağlar.


  Sonuçlarınızı Paylaşın