Hangi Taşlar Şans Ve Zenginlik Getirir

Şans çok önemlidir, çünkü o olmadan hayatımızda hoş olmayan olaylar meydana gelebilir. Şansın yanında, finansal refahın olması birçok insanı mutlu eder. Size hem şansı, hemde finansal refahı çekebileceğiniz taşlardan bahsedeceğim.

İnsan enerjisi ve şansı ayrılmaz bir şekilde birbirine bağlıdır. Tılsım taşları enerji birikimini arttırır, olumlu olayları çekmemize ve daha mutlu olmamıza yardımcı olur.

Aventurin

Bu taş kelimenin tam anlamıyla zenginlik getirmez, ama yaratıcılık alanında meşgul olan insanlara çok yardımcı olur. Aventurin taşının enerjisi, entelektüel çalışmalar yapan ya da önemli kararlar vermek zorunda kalanlar için çok faydalıdır.

Aventurin taşı çok para harcayanlar için çok uygundur. Bunu maksimum fayda ile yapmaya yardımcı olur. Finansal açıdan aktif kişilere, özgünlük ve başarının sembolü olma şansı verir.

Yakut

Doğu kültürlerinde, bu taş paranın, başarının ve refahın ana sembolü olarak kabul edilir. Kariyerlerinde yükseklere ulaşmayı amaçlayanlar tarafından kullanılmalıdır.

Yakut farklı mesleklerin temsilcilerine yardımcı olur, özellikle lider olan ve şef olarak görev yapanları olumlu yönde etkiler.

Topaz

Bu taş sahibinin sorunları atlatmasına yardımcı olur. Şans, böyle bir taşın sahibini kaçınılmaz olarak takip eder, çünkü Topaz, bir kişiyi beladan güçlü bir koruma sağlayan hava ve su elementinin güçlü bir güç kaynağıdır.

Topaz diğer taşların enerjisiyle çatışabilir, bu yüzden onu diğer mücevherlerle birleştirmeden kullanmak daha iyidir. Sürekli olarak takılabilir. Sezgiyi güçlendirir ve herhangi bir iş için çok iyi olan ve sorunlardan kaçınmaya yardımcı olan olumsuz programları ortadan temizler.

Beril

Bu taş, stresli durumlarla başa çıkmaya yardımcı olan zenginlik mineralidir, bir kişiyi enerji vampirlerinin yıkıcı etkilerinden korur. Lüks ve refahın, memnuniyetin ve başarının sembolüdür.

Beril taşı sadece iş faaliyetleri üzerinde iyi bir etkiye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda zorlukların üstesinden gelmenize de yardımcı olur. Bu taşın enerjisi insanı negatif enerjilerden korur.

Kaplan Gözü

Kaplan gözünün sahibinin, doğru zamanda doğru yerde olma olasılığı daha yüksektir. Görünüşe göre bu mineralin yetenekleri evrenin kendisiyle senkronize edilmiş.

Kaplan gözü taşı gizemli bir güce sahiptir. İnsanın biyo alanında çok sıra dışı bir şekilde hareket eder, bu nedenle genellikle tehlikeli olarak kabul edilir. Uzmanlar bu taşı sürekli olarak giymemeniz, ancak önemli toplantılar, anlaşmalar, müzakereler, röportajlar için yanınızda bulundurmanız gerektiğini önerir.