Şu Anda Hangi Kordon Kesme Yönteminin Sizin İçin En İyi Olacağını Görmek İçin 1 Kutsal Geometrik Şekli Seçin

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_bfc8864c-b153-4ed7-9758-2789e07fbaa5-1.jpg

Bazen duygusal ve fiziksel olarak bunalmış hissedersek, bu zehirli negatif duygusal kordonları kesmemiz gerekir. Bir kordon kesimi, hayatınızda negatifliğe neden olan duygusal enerjik bağları kesmenize yardımcı olacaktır.

Bu kabloları bir kerede kesmek, sahip olabileceğiniz en iyi manevi hijyen uygulamalarından biridir!

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Şu Anda Hangi Kordon Kesme Yönteminin Sizin İçin En İyi Olacağını Görmek İçin 1 Kutsal Geometrik Şekli Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Tuz Banyosu

  Deniz tuzu, Himalaya pembe tuzu veya Epsom tuzu ile bir banyo sadece aurik alanınızı temizlemekle kalmaz, aynı zamanda bu kabloları da kesecektir! Mümkünse, yaklaşık 4 hafta boyunca haftada bir kez bir tuz banyosu yapın.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Başmelek Mikail ile Görselleştirme

  Başmelek Michael'ı sağlıksız ilişki bağlarını kesmenize yardım etmek için çağırın. Hepimizin enerjisini sadece belirli insanlar etrafında dolaşarak aktarabiliriz. 

  Bu ilişkiler işle ilgili, kişisel ve ya aile üyesi ile ilgili olabilir. Başmelek Mikail'in kudretli kılıcı ile, sizi bağlayan kabloları ve zorlu ilişkiyi hızlı bir hareketle kesin. Koşulsuz sevginin kordonları kalacaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Makas

  Aklınızdaki diğer kişi ve / veya durumu bir makas ve bir ip olarak görselleştirin. Zihninizin gözünde, sizi diğer kişiye ve duruma bağlayan ipe bakın. 

  Makasınızı çıkarın ve ipi kesin. Kesilen enerjinin kordonuna hem siz hem de diğer kişiye geri dönün. Şimdi bu kişiden enerjik olarak özgürsünüz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın