Kristal Bir Şekil Seçin ve Çözülmemiş Geçmiş Yaşam Karmasını Ortaya Çıkarın

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_5a43461c-5f98-4099-82a9-e6dc62934bdc.jpg

Bazen ne denli zor olursa olsun, hayatınızdaki bazı problemleri çözemezsiniz. Bu, görünüşte kötü şansınızı sorgulamanızı sağlayan hayal kırıklığı, üzüntü ve suçluluk duygusuna yol açabilir. Ama belki de sizin şansınız o kadar da kötü değildir. Ruhunuz bu karmik yaralanmayı iyileştirmek için bu yaşamı kullanmaya karar verdi. 

Bu nedenle, bazen ilişkilerimizin, öz saygılarımızın, sağlığımızın ve finansal başarının, yaşamımızın belirli yönleri etrafında dönen gizemli güçlüklerle yüz yüzeyizdir Belirli karmik zorluklarımızın neler olduğunu ayırt edebildiğimiz zaman, daha iyi bir konumda olduğumuzu görürüz. Neden bu zorluklarla yüzleştiğimizi anlıyoruz. Bu bilgiye sahip olmak, daha akıllı ve etkili seçimler yapmanıza yardımcı olacaktır.

Bu kristal şekiller, üzerinde çalışmanız gerekenleri tanımlamanıza yardımcı olacaktır. Aşırı düşünmeden, sizi en çok çeken şekli seçin.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kristal Bir Şekil Seçin ve Çözülmemiş Geçmiş Yaşam Karmasını Ortaya Çıkarın

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Kristali Seçtiniz

  Yaşamınızdaki toksik ilişkilerin neler olduğunu ve sağlıklı bir şekilde gitmelerine nasıl izin vereceğinizi belirleyin. Yaşamda, birçok farklı türden ilişki kuruyoruz.

  Deneyimleri arkadaşlarımız, ailemiz, sevgililerimiz ve hatta iş arkadaşlarımızla paylaşıyoruz. Belki de tamamen yararlı olmayan birkaç ilişki vardır.

  Geçmiş yaşamınızda, sevdiğiniz insanlar tarafından görmezden gelinmiş ve terk edilmiş olabilirsiniz. Şartsız olarak sizin için orada olacağını düşündünüz, ama bir şekilde kendinizi yalnız ve dikkatsiz buldunuz. Bu geçmiş deneyimi en iyi şekilde körü körüne düşünmek isteyebilirsiniz. Geçmiş yaşamınız bu kadar yalnızlık yarattığından sizi kötü muamele edip edemeyeceğini göremeyebilirsiniz. Bu hayatta, ağrıya ve kendinize zarar vermenize rağmen ilişkilere tutunursunuz.

  Sonunda, yaralı ve büyük olasılıkla, yine yalnız kaldınız. Başkalarının çekirdek kişiliklerini değiştiremeyeceğinizi anlamanız gerekir. Onları ne kadar sevdiğinizden bağımsız olarak, eğer karmik olarak meydan okunuyorsa, büyük ihtimalle sizi inciteceklerdir.

  Uyarı işaretlerine bakın ve daima sezginize güvenin. Zehirli ilişkilere devam etmenin ve ilerlemenin, karmik iyileşme için yapabileceğiniz en iyi şey olduğunu anlayın. Zehirli ilişkilerden kurtulabildiğiniz zaman, artık gerçek, sevgi dolu ilişkilerin hayatınıza girmesini sağlayabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Kristali Seçtiniz

  Kendinden şüphe etmeyin ve hedeflerinizi sabote etmeyin. Geçmiş yaşamlarınızda, fiziksel olarak, zihinsel ve maddi olarak, yaşamı değiştiren kayıplara yol açan bazı kararsızlıklar yapmış olabilirsiniz. Bu, bu hayatta özgüven eksikliğinden etkilenmenizi sağlar. Ama tüm insanların hata yaptığını aklınızdan çıkarmayın.

  Herkes düşüyor, ama daha önemli olan, kendimizi nasıl yükselteceğimiz. Hayatınızdaki tüm olumlu başarıların stoklarını alın. Motive olun ve hayat boyu öğrenen bir öğrenci olun. Sonunda, sadece önemli olan sizin düşüncenizdir. Herhangi bir engeli aşabilme ve kendinize sadık kalma yeteneğine sahip olduğunuzu bilin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Kristali Seçtiniz

  Geçmiş yaşamınızda, maalesef, güvendiğiniz insanlar size ihanet etti. Bu ihanet verici davranış, bu hayatta insanlarla güven geliştirmenizi zorlaştırıyor. Kime güvenebileceğinden emin değilsin.

  Muhtemelen onlara güvenmene ihtiyaç duyan insanların farkındasınızdır, ama her zaman tereddüt ediyorsunuz. Sizin de birisine karşı tamamen açık olmanızı engelleyen bazı engeller var. Sabırlı olun ve kişiyi iyi tanımanız için birkaç ay bekleyin.

  İlk başta, nasıl devam edeceğini bilemezsiniz, ancak yakında karmik işaretleri göreceksiniz. Sezginizi kullanın ve sonra kişinin hayatınıza bir güven ortamı kazandırıp kazanmadığına karar verin. Başka insanların inançlarına ve güvenine sahip olmanın, kendinize olan inancınızı yeniden kazanabileceği zamanlar vardır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın