GERÇEK KİŞİLİĞİNİZİ ORTAYA ÇIKARMAK İÇİN ISSIZ BİR ADAYA DÜŞERSENİZ YANINIZA ALACAĞINIZ BİR ŞEY SEÇİN!

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_518f7510-4e1e-4181-8430-b97af3047455-1.jpg

Çöl adasına gittiğinizi ve yanınıza sadece bir şey alabileceğinizi düşünün. Bu soruya verdiğiniz cevabı çok iyi düşünün, çünkü cevabınız hayatınızın ve kişiliğinizin önemli yönlerini ortaya çıkarabilir.

 1. Cevabınızı seçin ve sonra anlamını keşfedin

  1. OLTA TAKIMI
  2. EN SEVDİĞİNİZ KİTAP
  3. AİLENİZİN FOTOĞRAFLARI
  4. BIÇAK

GERÇEK KİŞİLİĞİNİZİ ORTAYA ÇIKARMAK İÇİN ISSIZ BİR ADAYA DÜŞERSENİZ YANINIZA ALACAĞINIZ BİR ŞEY SEÇİN!

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Bir Olta Takımı Almayı Seçtiniz

  Kendinizi, zorunluluklarınızdan sorumlu,organize bir kişi olarak nitelendirirsiniz, bazı durumlarda başarıya ulaşmak için büyük bir yönelime sahip olan kronik mükemmeliyetçi. Her gün, işinizde ya da tutkulu olduğunuz herhangi bir aktivitede, her geçen gün gelişmekte ve daha iyi bir insana sahip olmaktan hoşlanıyorsunuz ve bu nedenle, yaptığınız enerjiyi ve konsantrasyonunuzu her zaman yanınızda bırakıyorsunuz.

  Sizi kişisel ve profesyonel olarak zenginleştiren kurslar ya da aktivitelerle ilgilenmekten hoşlanırsınız. Bazı durumlarda çok hoşgörüsüz hale gelebilirsiniz (başkalarıyla ve hatta kendinizle) ve bu nedenle asıl zorluk başkalarının kusurlarını kabul etmeyi öğrenmektir.

  Tüm sevginizi, enerjinizi ve yeteneğinizi yaptığınız her şeye koyun ve her gün adım adım ilerleyin, tüm hayallerinize ve hedeflerinize mutlu ve sağlıklı bir şekilde ulaşacaksınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  En Sevdiğiniz Kitabı Almayı Seçtiniz

  Özgün bir insan olmanın, (dünyaya dair fikir ve vizyonunuza) çok sadık, güvenilir, sevgi dolu ve yaratıcı olmakla karakterizedir. Birçok durumda, dünyanın çılgınca bir hızla ilerlediğini ve kendi huzur  alanınızı aramanız gerektiğini hissediyor olabilirsiniz.

  Sanat, tasarım, dans ya da bir ifade ve yaratma şeklini içeren her şey gibi alanlarda büyük yeteneklerle yaratmanıza izin veren çok gelişmiş bir yaratıcı tarafınız var. Çok duyarlı olma eğilimindesiniz ve bu nedenle yaşamınızda sürekli duygusal iniş ve çıkışlarla karşılaşıyorsunuz.

  Asıl zorunluluğunuz, yaşamın gelip giden olaylarla dolu olduğunu anlamak ve gerçekleşen her şeye karşı tutumunuzu her zaman seçebilmenizdir. Duygularınıza hakim olduğunuzda, acıya toleranslı olacaksınız ve her sevinç anınızı da yoğun bir şekilde yaşayacaksınız. Ve şüphesiz, hayatınız daha dolgun ve mutlu olacak.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Ailenizin Fotoğraflarını Almayı Seçtiniz

  Başkalarına karşı büyük bir yönelime sahip, çok sevecen, insancıl, anlayışlı, yardımsever bir kişi olmakla karakterizedir. Bazen başkaları için bir şeyler yapabilmeniz muhtemeldir, bu yüzden size ihtiyaç duyduklarını hissederler ve sık sık diğerlerinin ihtiyaçlarını, hatta sizinkilerin üzerinize getirirsiniz.

  Hayatınızdaki temel zorluklardan biri, başkalarının sizin hakkınızda düşündükleri şeylere çok önem vermemesidir. Ne yaparsanız yapın, herkesi memnun etmek neredeyse imkansızdır ve dünyayı, sizin için gerçekten harika insanlar, harika nitelikler ve yeteneklerle dolu sevgi dolu bir insanla dolu olduğunu unutmayın.

  Hayatınızı otantik yaşayın, Sevgiyle vermek ve almayı öğrenmek arasındaki ideal dengeyi bulmaya çalışın ve hayatınızın her anı nimetler ve büyük hayat hediyeleriyle nasıl dolduğunu göreceksiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Bir Bıçak Almayı Seçtiniz

  Kendinizi özgüvenli bir kişi olarak (bazı durumlarda baskın), belirleyici, ustaca, çok fazla enerjiyle ve yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz ve istediğiniz şeyi elde etmek için savaşmayı öğrenmiş olarak tanımlayabilirsiniz.

  Zorlukları kabul etmeyi ve insanların potansiyellerini tam olarak geliştirmelerini zorlaştırmayı seviyorsunuz. Liderlik yeteneklerine sahip olmanız ve hemen hemen her türlü proje veya fikir konusunda sizi takip etmelerini sağlamanız muhtemeldir.

  Duygularınızı göstermenin zayıf bir insan gibi görünmesini sağladığını ve asıl zorluğunuzun olduğu yerde olduğunu düşünürsünüz. Acıyı reddetmek sadece acıyı büyütür; Sizi üzen bir olay varsa, yaşayın ve üstesinden gelmek için enerjinizi ve canlılığınızı kullanın. Bu sizi zayıflatmayacak, aksine, daha da güçlenmeye devam edeceksiniz. Kötü şeyler olabilir, ama onlardan öğreneceğiniz şey, sizi zaten olduğundan daha güçlü bir insan yapar.


  Sonuçlarınızı Paylaşın