Bir Rüya Yakalayıcısı Seç Ve Kendini Kötülüklerden Nasıl Koruyacağını Öğren

Kötü enerji etkisi, hayatındaki bir dizi olumsuzluğa neden olabilir. Kendini kötü gözden koruman için küçük bir testten geçmelisin!

Resimdeki düş kapanlarından birini şeçerek kendini olumsuzluklardan nasıl koruyacağını öğrenebilirsin.

Bir Rüya Yakalayıcısı Seç

Bir Rüya Yakalayıcısı Seç Ve Kendini Kötülüklerden Nasıl Koruyacağını Öğren
1.Rüya Yakalayıcısını Seçtin
Su elementlerinin düş kapanını seçtin. Bu da seni çevreleyen insanlara dikkat etmen gerektiğini gösteriyor. Kötü sözlere ve iftiralara direnmekte çok kötüsün. “Bir ördeğin sırtındaki su gibi” her şeyin üzerinden çıkmasını sağlamak için bir akuamarin taşı kullanabilirsin.
2.Rüya Yakalayıcısını Seçtin
Kaos unsurlarının düş kapanını seçtin. Bu da hiçbir şeyden korkmadığını gösterir. Ancak, küçük bir zayıflığın var. Bazı sırları ifşa etmekten korkuyorsun. Bu nedenle, enerjin zayıflar. Opal taşını kullanırsan direncin artacaktır.
3.Rüya Yakalayıcısını Seçtin
Yıldırım elementinin düş kapanı seçtin. Şimdi çok güçlü bir enerji darbesi senin için hazırlanıyor! Ve sana en yakın insanlardan gelecek. Buna hazırlıklı ol ve ametist taşı kullan.
4.Rüya Yakalayıcısını Seçtin
Dünyanın elementlerinin düş kapanını seçtin. Ayaklarının üzerinde sıkıca duruyorsun ve herkes enerjini kıskanabilir. Ancak, aşık olduğunda rahatlarsın. Böylece şu anda hiçbir şey seni tehdit etmez ve sevgin korunur. Bunun için bir garnet taşı kullanabilirsin.
5.Rüya Yakalayıcısını Seçtin
Ateş elementinin düş kapanını seçtin. Sinirlendiğinde veya stresli bir duruma geldiğinde silahsızsın. Bu noktada, sadece kötü bir dilek bile sana çok zarar verecektir. Ayrıca bazen kendi düşüncelerinle kendine zarar veriyorsun. Bu yüzden sadece kırmızı akik seni korur.