Yaşamanı Engelleyen Gizli Korkularını Bu Testle Ortaya Çıkar

Kendi korkunun gözlerine bakarsan, o zaman seni yaşamaktan alıkoyan şeyi öğrenebilirsin. Bu test kişisel sorunlarını anlamana ve zor durumlardan bir çıkış yolu bulmana yardımcı olacaktır.

Korkunu yaşamayı engelleyen korkunu bulmak için, bilinçaltınla doğrudan iletişime geçmen gerekir. Sadece bu bilgileri saklar! Bunu yapmak için, resimdeki görüntülerden birini seçmen yeterli.

Bir Resim Seç

Yaşamanı Engelleyen Gizli Korkularını Bu Testle Ortaya Çıkar
1.Resmi Seçtin
Terk edilmiş evi seçmek ailedeki son kişi olacağın ya da sevecek birini bulamayacağın gerçeğinden korktuğunu gösterir.
2.Resmi Seçtin
Buz mağarasını seçmek karşılıksız aşktan korktuğunu gösterir. Bu yüzden bu kadar temkinli davranıyorsun. Ancak, dünyaya açılman gerekiyor, böylece mutluluğu bulabilirsin.
3.Resmi Seçtin
Kilitli kapıyı seçmek en büyük korkunun doğrudan finansal istikrarsızlıkla bağlantılı olduğunu gösterir. Herkesin iniş ve çıkışlara sahip olduğunu öğrenmeli ve bundan korkmamalısın.
4.Resmi Seçtin
Gizli korkun, yeni tanıdıklardan korktuğuna dayanıyor. Herkesin sana zarar vermeye ya da aileni mahvetmeye hazır olduğunu düşünüyorsun. Bunun için endişelenmeyi bırak. Böylece kaderle tanışmayı özleyeceksin.
5.Resmi Seçtin
Ormandaki evi seçmek farkedilmemekten korktuğunu gösterir. Bu nedenle, her zaman öne çıkmaya çalışıyorsun ve bazen çok fazla aşırıya kaçıyorsun. Bu yüzden birçok insan seni bu yüzden görmezden geliyor.
6.Resmi Seçtin
Eski merdivenleri seçmek ihanete uğramaktan korktuğunu gösterir. En ufak bir tuzağı hissettiğin anda hemen kendini öne sürmeye başlarsın. Ama çoğu zaman bunların hepsi asılsız!