Burcunuzun Elementine Göre En Büyülü Becerinizi Öğrenin

Her burcun belirli bir unsurla ilişkili olduğunu hepimiz bilsek de, çoğumuz bunun ne anlama geldiğini çok fazla araştırmayız. Aslında her element belirli güçlere ve yeteneklere sahiptir. Burada, her bir elementin yapabileceği belirgin sihirli özelliklerden bahsedeceğim.

Ateş – (Koç, Aslan, Yay)

Ateş işaretleri, enerjileri manipüle etmede harikadırlar ve farklı konular üzerinde çalışma söz konusu olduğunda genel olarak gerçekten yeteneklidirler. Ateş işaretlerinin taşıdığı güç oldukça cesur ve görmezden gelinmesi zordur. Bu unsurun altındakiler genellikle yeteneklerine oldukça güvenirler ve bu da onları daha yetenekli kılar.

Su – (Yengeç, Akrep, Balık)

Su işaretleri genel olarak, hayallerini gerçeğe dönüştürme konusunda daha iyi olma eğilimindedir. Çoğundan çok daha özgürler ve bu nedenle ortalama bir insanın beklediğinden daha fazlasını yapabilirler. Başlangıçta düşündüğünüzden çok daha empatik olduklarından, genellikle duygularla çok daha fazla çalışırlar.

Hava – (İkizler, Terazi, Kova)

Hava işaretleri genel olarak maneviyata daha düşkün olma eğilimindedir. Çok açık fikirliler ve bu gerçekten onların yararınadır. Bu element içinde doğan insanlar kendi zihinlerine ve başkalarının zihinlerine çok uyumludur. Birçok insanın yapamadığı şeyleri de anlayabilirler.

Toprak – (Boğa, Başak, Oğlak)

Toprak işaretlerinin çoğu, runeler ve genel okumalar gibi şeylerde son derece iyidir. Zihinleri okuyabilirler ve bu tür şeyler yapmaları onlar için çok önemlidir. Sezgilerinden yararlandıklarında, ortaya çıkan şeylerin olabildiğince doğru olduğunu bilirler.