Burcunuzun Elementine Göre En Büyülü Becerinizi Öğrenin


Her burcun belirli bir unsurla ilişkili olduğunu hepimiz bilsek de, çoğumuz bunun ne anlama geldiğini çok fazla araştırmayız. Aslında her element belirli güçlere ve yeteneklere sahiptir. Burada, her bir elementin yapabileceği belirgin sihirli özelliklerden bahsedeceğim.

Ateş – (Koç, Aslan, Yay)

Ateş işaretleri, enerjileri manipüle etmede harikadırlar ve farklı konular üzerinde çalışma söz konusu olduğunda genel olarak gerçekten yeteneklidirler. Ateş işaretlerinin taşıdığı güç oldukça cesur ve görmezden gelinmesi zordur. Bu unsurun altındakiler genellikle yeteneklerine oldukça güvenirler ve bu da onları daha yetenekli kılar.

Su – (Yengeç, Akrep, Balık)

Su işaretleri genel olarak, hayallerini gerçeğe dönüştürme konusunda daha iyi olma eğilimindedir. Çoğundan çok daha özgürler ve bu nedenle ortalama bir insanın beklediğinden daha fazlasını yapabilirler. Başlangıçta düşündüğünüzden çok daha empatik olduklarından, genellikle duygularla çok daha fazla çalışırlar.

Hava – (İkizler, Terazi, Kova)

Hava işaretleri genel olarak maneviyata daha düşkün olma eğilimindedir. Çok açık fikirliler ve bu gerçekten onların yararınadır. Bu element içinde doğan insanlar kendi zihinlerine ve başkalarının zihinlerine çok uyumludur. Birçok insanın yapamadığı şeyleri de anlayabilirler.

Toprak – (Boğa, Başak, Oğlak)

Toprak işaretlerinin çoğu, runeler ve genel okumalar gibi şeylerde son derece iyidir. Zihinleri okuyabilirler ve bu tür şeyler yapmaları onlar için çok önemlidir. Sezgilerinden yararlandıklarında, ortaya çıkan şeylerin olabildiğince doğru olduğunu bilirler.

Burcunuzun Elementine Göre En Büyülü Becerinizi Öğrenin

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı