Bir Kalp Seçin Ve Derinlerde Neler Hissettiğinizi Öğrenin

Kalbinizle seçin! Derinlerde neler hissediyorsunuz öğrenin.

Bir Kalp Seçin

Bir Kalp Seçin Ve Derinlerde Neler Hissettiğinizi Öğrenin
1.Kalbi Seçtiniz
Kendinizi yalnız hissediyorsunuz, bir şeyler eksik, belki arkadaşlarınız veya aileniz. Neşeli birine benziyorsunuz, ama kalbinizde acı çekiyorsunuz. Belki de kendinizi boş hissetmenize neden olan zorlu bir testten geçtiniz. İlişkinizden ayrılmış veya işinizi kaybetmiş olabilirsiniz. Yolunuzu bulmaya çalıştığınız ve iyileştirici bir yolculukta olduğunuz için üzüntü veya depresyon duyguları yaşayabilirsiniz.Belki geleceğinizi değiştirmek ve kendinize benzer sorular sormak istersiniz: “İşimi bırakmalı mıyım? Yeni bir yönde hareket etmeli / hareket etmeli miyim? Nerede / nasıl kalmalıyım? "İyileşmek için ihtiyaç duyduğunuz zamanı ayırın ve tüm bu duygularla yüzleşin. Onları kabul etmeye çalışın.Her şey geçer ve yakında her şeyin bir nedenden dolayı gerçekleştiğini göreceksiniz.Tecrübe, daha güçlü olmanıza ve kendiniz için değerli bir ders almanıza olanak sağlar.
2.Kalbi Seçtiniz
Dönüşümden geçiyorsunuz. Sizin için neyin iyi neyin kötü olduğunu anlamaya çalışıyorsunuz.Belki birisinin gitmesine izin vermek istersiniz. Bir parçanız gitmesine izin vermenin en iyisi olduğunu biliyor ama başka bir yanınız gitmesine izin veremez. Bu kişiyle harika anılarınız oldu ve bu kişiyi hala seviyorsunuz.Bu, özellikle tüm gücünüzü vermişseniz, sizin için çok zor bir seçimdir.Bu testi geçtikten sonra, kendinizin farkında olduğunuz öz sevginiz üzerinde çalışmalısınız.Bu bir öncelik olmalıdır.Hala uzaklaşıp her duruma hayır deme gücüne sahip olduğunuzu unutmayın.Kişi sizi seviyorsa, sizi incitmeye ve böyle hissettirmeye çalışmaz.
3.Kalbi Seçtiniz
Yeni bir plan oluşturmayı ve bilinmeyene atlamayı düşünüyorsunuz.Belki yeni şeyler denemekten zevk alırsınız.Çok heveslisiniz. Kendinizden emin hissediyorsunuz.Ancak yaptığınız her seçimin bir sonucu olduğunu hatırlamakta fayda var. Bu sıçramayı yapmadan önce tüm faktörleri dikkatlice düşünün.Ama evet, hayat geri durmak için çok kısa, gerçekten yapmak istediğiniz bir şey varsa, onun peşinden gidin.Örneğin, başarısız olmak ve hiçbir şeyden pişman olmamak, kaybetmeye çalışmaktan daha iyidir.Aynı zamanda geçmişte bazı duyguları bastırmış olabilirsiniz, ama şimdi bunu kendinize saklamaya değil, sadece yapmaya karar vermelisiniz.Öyleyse, kendi geminizin dümeni olduğunuzu unutmayın, hayatınızın yaratıcısısınız. Hayallerinizi gerçekleştirmek için kararlar verebilirsiniz.

Share your Results: