Resimde İlk Olarak Gördüğünüz Şey Aşk Hayatınızda Neler Olduğunu Söyleyecektir

Aşk hakkında konuşmak ve onu tüm dünyaya göstermek hiç de zor değil. Aşk aslında bize reklamlarda veya sosyal medya paylaşımlarında gösterilenden daha karmaşıktır. Testler, konuşmaya cesaret edemediğimiz şeyleri ortaya çıkarmak için bir itici güç görevi görür. Arzular, korkular, güvensizlikler…

Aşağıdaki resme bakın ve tereddüt etmeden ilk olarak ne gördüğünüzü söyleyin. Cevabınız gizli aşk problemlerinizi ortaya çıkaracak!

İlk Önce Ne Gördünüz

Resimde İlk Olarak Gördüğünüz Şey Aşk Hayatınızda Neler Olduğunu Söyleyecektir
Fare Gördünüz
İlk önce bir fare gördüyseniz, belki de aşk problemleriniz çevre hakkında nasıl hissettiğinizle ilgilidir. Yalnız kalmak istemediğinizi mi düşünüyorsunuz? Dikkate alınmak için derin bir arzu hissediyor musunuz?Belki de içinizde güvensizlik yaratan ve bilinçsizce hareket etmenizi sağlayan bir şey vardır. O zaman kıskanç, bağımlı ya da tersine savunmacı olursunuz. Sevgi dolu ilişkiler söz konusu olduğunda incinme, reddedilme korkusunu hissediyorsunuz ve bu size karşı oynayabilir!Başkalarıyla daha kolay bağlantı kurabilmeniz için kendiniz üzerinde çalışmanız oldukça önemlidir.
Erkek Silüeti Gördünüz
Belki de aşk konusunda yaşadıklarınız egonuzla ilgili üzerinde çalışmanız gereken problemlerle ilgili olabilir.Bu sorunları çözmezseniz, çatışmalara yol açabilirler: eleştiriyi kabul etmemek, ben merkezci olmak, sorumluluk almamak vb... Egonun tam tersi sevgiyi, kabullenmektir. Öz sevgiyle çalışarak egodan kaçabilirsiniz, böylece başkalarıyla samimi bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz!