Seçtiğin Kahve Yakın Gelecekte Neye İhtiyacın Olduğunu Gösterecektir


Bu görsel psikolojik testlere dayanan bir kehanet testidir. Başlamadan önce aşağıdaki talimatları uyguladığından emin olmalısın.

– Gözlerini kapat ve derin bir nefes al

– Meraklı düşüncelerden kurtul

– En çok beğendiğin bir kahveyi seç

Bir Kahve Seç

Seçtiğin Kahve Yakın Gelecekte Neye İhtiyacın Olduğunu Gösterecektir
1.Kahveyi Seçtin
Biri değişim mi dedi? Evet, evet, yeni ve ilginç bir şeye dalmanın zamanı geldi. İnan bana, hayat çok güzel ve çeşitli! Hemen bazı uç noktalara gitmek gerekli değildir, ancak ruh halini değiştirecek küçük ve ince değişiklikler yapmalısın. Bir kitapçıda yeni bir yazar seç. Yeni bir müzik türü dinle. Geceleri televizyon karşısında oturmak yerine yürüyüşe çık veya yoga yap.
2.Kahveyi Seçtin
Doğru duydun, tek ihtiyacın olan huzur, sessizlik, dinginlik. Hiç yorgun olmayabilirsin, ama belki de tam tersi. Buradaki anlam tamamen farklı. Sonunda kendini dinlemek için mahremiyete ve sakinliğe ihtiyacın var. En az yarım saat sessizce otur. Düşüncelerini bir deftere yaz Denizin sesini veya yağmurlu gecede dinlediğin bir video bul. Boya mandalaları, kendini endişeden kurtarmana yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bunun nedeni, şimdiki ana odaklanmayı kolaylaştırmalarıdır. Aynı zamanda çok güçlü bir rahatlama aracı olmalarının nedeni de budur. Sadece huzurun tadını çıkar. Sorunlarının o kadar küresel olmadığını anlayacaksın. Sadece içsel benliğine bir mola ver ve kendinle anlaş. Bu sana fayda sağlayacaktır!
3.Kahveyi Seçtin
İyi bir akşam yemeği için arkadaşlarını ara. Komik bir komedi izle ve pizza sipariş et. Bir arkadaşınla parkta yürüyüşe çık ve hoş sohbetler et. Sinemaya git ve ardından bir restoranda konuyu tartış. Kendine konuşma şansı ver. Konuşma ilk başta tarafsız olsa bile, seni rahatsız eden konuyu tartışmaya geri döneceksin. O zaman en iyi cevabı bulacaksın ve sonunda sakinleşeceksin. Bu tavsiyeyi ihmal etme, arkadaşların veya ailenle birlikte vakit geçir.

Share your Results:

Seçtiğin Kahve Yakın Gelecekte Neye İhtiyacın Olduğunu Gösterecektir

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı