Bir Çiçek Seç Ve Senin Hakkında Neler Ortaya Çıkardığını Öğren

Mor rengin en dengeli renklerden biri olduğunu bilmelisin, mavinin kararlılığı ve kırmızının dürtüsünü birleştirir. Bu nedenle, bu rengin gücü, lüksü ve hırsı temsil ettiğini düşünmek garip değil.

Ek olarak, Mor renk zenginliği ve savurganlığı temsil eder, böylece yaratıcı ve mistik kişilikleri çeker. Ancak bu rengin daha koyu bir tonu bozukluğu simgelemektedir.

Son olarak, bu renk doğada en az yaygın olanıdır. Eşsiz ve bağımsızdır, kendini sevenler için iyi bir renktir.

Resme bak ve çiçeklerin her bir menekşe tonunu detaylandır, beğenine en uygun tonu seç. Ardından, seçiminin senin hakkında neler ortaya çıkardığını keşfet.

Bir Çiçek Seç

Bir Çiçek Seç Ve Senin Hakkında Neler Ortaya Çıkardığını Öğren
1.Çiçeği Seçtin
Menekşenin en açık tonunu seçmek, geri çekilmek ve tutkuna odaklanmak için bir fırsat aradığın anlamına gelir, bu muhtemelen yaratıcı bir tutkudur.İnzivadan gelen maneviyatı arıyorsun, bir süre kendinle kalmak, bir şeyler düşünmek ve hayal kurmak istiyorsun.Kendine güveniyorsun ve senin için en iyisinin ne olduğunu tam olarak biliyorsun. Harcadığın zamanın sadece yalnızlık olduğunu düşünme, daha çok şarjındır.
2.Çiçeği Seçtin
Sürekli bir şeyler için mücadele ettiğin ve başaramadığın hissinden kurtulmanın zamanı geldi. Etiketlemeyi ve nostaljinin tadını çıkarmayı seviyorsun.Fazla düşünebilirsin, zamanına değer verebilirsin, bu yüzden onu akıllıca kullan ve gerçekten ne istediğine odaklan.Menekşe rengi kırmızı ve mavinin bir karışımıdır, bu yüzden o kırmızıya odaklan ve sonunda boğayı boynuzlarından tut.
3.Çiçeği Seçtin
Tüm itibarını çok iyi biliyorsun ve saygıyı hak ediyorsun. Muhtemelen daha fazlasını hak ediyorsun ve diğer insanlar ne kadar yardımcı olduğunu görüyor.İnsanlar saygıyı ne kadar çok istediğini gördüklerinde, bunu sana vermek konusunda isteksiz olabilirler.Biraz sakin ol ki insanlar seni 'kibirli' olarak görmesin. İnsanlar senin de onlara saygı duyduğunu gördüklerinde saygı gelecektir.
4.Çiçeği Seçtin
İnanılmaz derecede güçlü bir insansın (bunu fark etmesen bile). İnsanlar sende asaletin merkezini görüyor. Belki de çok fazla insanın ayakta kalmasına yardım etmekle meşgulsün ve içine çekiliyorsun.Enerjini boşa harcama ve zaman zaman gücünü geri kazanmana yardımcı olacaksa sorumluluktan kaçabilirsin. Bazı insanların sana ihtiyacı var ama unutma, önce kendine iyi bakmalısın.

Share your Results: